×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
28. marts, 2016
Drukāt

Lieldienās labdarības programmā apdāvināti ap 1500 seniori

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas novadu fondi Lieldienu laikā vairāk nekā 1500 senioriem 20 novados ir nogādājuši svētku pakas ar apsveikumiem un precēm, kuras ikdienā viņiem grūti pašiem iegādāties, LA.lv pavēstīja Borisa un Ināras Teterevu fonda sabiedrisko attiecību speciāliste Diana Germane.

Vientuļie seniori iepriecināti arī ar Ausekļa Limbažu teātra izrādēm.

Svētku pasākumus organizē, un dāvanu pakas regulāri sarūpē septiņi Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstītie novadu fondi – Talsos, Alūksnē un Apē, Lielvārdē, Kandavā, Valmierā, Viduslatgalē, Limbažos. Pavisam kopā 2015/2016 sezonā svētku pakas nonāks pie 3000 sirmgalvjiem 23 Latvijas pašvaldībās, piebilda Germane.

Piemēram, pirms Lieldienām Viduslatgales pārnovadu fonds nogādāja 270 paciņas Aglonas, Līvānu un Vārkavas novadu senioriem, kuri savu ikdienu lielākoties aizvada vienatnē. Svētku paciņās sarūpēta ne tikai kafija un cepumi, bet arī vietējo zemnieku un ražotāju gardumi un katrā svētku paciņā ir pievienots Lieldienu apsveikums, ko izgatavoja Rušonas pamatskolas 1. – 9. klašu skolnieki.

Arī citi novadu fondi svētku paciņu sagatavošanai piesaista brīvprātīgos palīgus. Limbažu novada fonds svētku paciņas ar palīgu atbalstu svētku pakas izdalīja 200 vientuļajiem pensionāriem Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novados. Lielvārdes novada fonds dāvanas nogādāja 135 senioriem. Bet Valmieras novada fonds iepriecināja 300 sirmgalvjus piecos novados.

Savukārt Alūksnes un Apes novadu fonds, Talsu novada fonds un Kandavas novada fonds līdzīgus pasākumus rīkos aprīlī un maijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+