Latvijā
Rīga

Lieldienu brīvdienās Rīgā ir izmaiņas sabiedriskā transporta un autostāvvietu darbā0

Foto-LETA

No 30.marta līdz 2.aprīlim ir spēkā vairākas izmaiņas Rīgas sabiedriskā transporta, pašvaldības autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbā, kā arī darba dienu mēneša abonementa biļešu lietošanas kārtībā, aģentūru LETA informēja SIA “Rīgas satiksme” pārstāvis Viktors Zaķis.

Visas Lieldienu brīvdienas sabiedriskais transports brauks pēc brīvdienu kustības grafika.

1.aprīlī un 2.aprīlī saistībā ar Lieldienu svētku pasākumiem Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā 1.autobusa maršrutā tiks norīkoti lielākas ietilpības transporta līdzekļi.

Kā norādīja Zaķis, pasažieriem, kuri iegādājušies mēneša abonementa biļetes darba dienām, svētku dienās – piektdien un pirmdien – darba dienu mēneša abonementa biļetes nebūs derīgas braukšanai sabiedriskajā transportā.

Klientu apkalpošanas centri šodien, 1.aprīlī un 2.aprīlī būs slēgti. Sestdien, 31.martā, klientu apkalpošanas centri strādās no plkst.10 līdz plkst.16, izņemot klientu apkalpošanas centru Brīvības ielā 49/53, kas šajā dienā būs slēgts.

Savukārt maksas autostāvvietas, kuras apkalpo “Rīgas satiksme”, šodien, 1.aprīlī un 2.aprīlī varēs izmantot bez maksas, izņemot apakšzemes autostāvvietā Krišjāņa Valdemāra ielā 5a, pie Kongresu nama, kur arī svētku dienās jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

Sestdien maksas autostāvvietas strādās kā ierasts – autostāvvietas A, B, C, D zonu teritorijās no plkst.9 līdz plkst.17, bet Vecrīgā no plkst.6 līdz plkst.24.

Minibusi piektdien, svētdien un pirmdien brauks pēc svētdienas grafika, savukārt sestdien – pēc sestdienas grafika.

Nakts satiksmes maršruti tiks nodrošināti naktī no 30.marta uz 31.martu un naktī no 31.marta uz 1.aprīli.

LA.lv