Mobilā versija
+2.3°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 24. aprīlis, 2017
19. aprīlis, 2017
Drukāt

Lieldienu izrādē traģiski apraujas jauna aktiera dzīve (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Patiesas šausmas reliģiskas katarses vietā nācies piedzīvot kādas nelielas Meksikas pilsētiņas iedzīvotājiem, kad jauns aktieris, kurš Lieldienu izrādē atveidoja Jūdas Iskariota lomu, gāja bojā nosmokot, raksta britu prese.

Krustā sišanas ainā 23 gadus vecais aktieris atveidoja Jūdas nāvi pakaroties, taču traģiskā kārtā paslīdēja uz gaisā novietotās pamatnes un pakārās burtiski. Pārbiedētie skatītāji izsauca neatliekamo medicīnisko palīdzību, tomēr, neraugoties uz atdzīvināšanas mēģinājumiem, aktieris ceļā uz slimnīcu nomira. Policija sākusi kriminālizmeklēšanu, taču policistiem nav aizdomu par noziedzīgu nodarījumu, notikušais tiek kvalificēts kā negadījums.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la-vīzes administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. CENZŪRA ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Korim "Maska" lauri TallināŠajā nedēļas nogalē Babītes novada jauktais koris "Maska" diriģenta Jāņa Ozola vadībā izcīnījis Grand Prix balvu 15. Starptautiskajā koru festivālā un konkursā "Tallinn 2017", kas norisinās prestižajā Estonia koncertzālē Tallinā.
Draugiem Facebook Twitter Google+