×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
7. marts, 2016
Drukāt

Lieldienu noskaņās atvērs Kaspara Zemīša pirmo albumu

Ivo Gruduļa fotoIvo Gruduļa foto

Ar koncertu 30. martā plkst. 19 Rīgas Domā Lieldienu noskaņā atvērs ģitārista un komponista Kaspara Zemīša pirmo albumu “Mana lūgšana” prezentācijas koncerts, LA.lv uzzināja Rīgas Domā.

Koncertā skanēs Kaspara Zemīša oriģinālmūzika un aranžējumi no jaunā albuma, kas ierakstīts sadarbībā ar Valsts Akadēmisko kori “Latvija”. Tāpat koncertā piedalīsies viesmākslinieki, ar kuriem mūziķim jau ir izveidojusies ilggadēja sadarbība: Renārs Kaupers, stīgu kvartets, kurā spēlē Līva Plociņa, Madara Gaile, Ineta Abakuka, Māra Botmane un vokālā grupa “Schola Cantorum Riga”.

“Koncerts man personīgi būs ļoti īpašs, jo tajā skanēs manis rakstīta mūzika un aranžējumi, kura ir apkopota manā pirmajā solo albumā “Mana lūgšana”. Koncerts vienlaikus būs pirmā solo albuma “Mana lūgšana” prezentācija klausītājiem, kurā ietvertā mūzika atspoguļo manu ticību, kas ir mans lielākais iedvesmas avots. Koncertā spēlēsim gan skaņdarbus no jaunā albuma ar Māri Sirmo un Valsts Akadēmisko kori Latvija, gan arī mūziku, kas radusies sadarbībā ar labiem draugiem – Guntaru Prāni un vokālo grupu “Schola Cantorum Riga” un stīgu kvartetu, ar kuru esam izbraukājuši Latviju ar programmu “Ģitāra un stāsti”. Kā arī Renāru Kauperu, ar kuru pēdējos gados esam divatā spēlējuši tieši baznīcās un atraduši kopīgu muzicēšanas sajūtu,” stāsta Kaspars Zemītis, aicinot uz tikšanos koncertā.

Kaspars Zemītis ir mūziķis ar vairāk nekā 20 gadu skatuves pieredzi, spēlējis leģendārajā grupā “Time After Time”, muzicē kopā ar dziedātājiem Intaru Busuli, Lindu Leen, Renāru Kauperu, Igo un citiem. Piedalījies koncertprogrammās ar Latvijas Radio kori un Latvijas Valsts Akadēmisko kori Latvija, LNSO, operdziedātājiem Elīnu Šimkus, Evitu Zālīti, Guntaru Ruņģi, kā arī kamerdziedātāju Ievu Paršu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+