Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Svētdiena, 19. februāris, 2017
17. marts, 2015
Drukāt

Lieldienu tirdziņš Čiekurkalnā pulcēs vairāk nekā 60 mājražotāju (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Lieldienu dekors

Pirmajās Lieldienās, 5.aprīlī, Čiekurkalnā risināsies otrais Latvijas mājražotāju, amatnieku un zemnieku tirdziņš, kur pulcēsies vairāk nekā 65 tirgotāji no visas Latvijas, informē Latvijas Mājražotāju un mazo ražotāju informācijas un atbalsta biedrībā.

Pateicoties Ziemassvētkos notikušā pirmā tirdziņa panākumiem, šoreiz ir izdevies pulcināt divreiz lielāku tirgoties gribētāju skaitu. Tā kā tirgus laukums atrodas labā vietā – starp Čiekurkalnu, Mežaparku, Teiku, Brasu, Sarkandaugavu, un tam ir ērtā piekļuve, pasākuma rīkotāji cer, ka tirdziņu kopumā apmeklēs ap 2000 cilvēku. Īpaši gaidītas tiek ģimenes ar bērniem.

Līdzīgi kā iepriekš, tirdziņš tiek veidots ne vien kā pirkšanas un pārdošanas, bet arī kā izklaidējošs pasākums. Tirdziņa laukumā paredzēts uzstādīt sešus metrus augstas šūpoles, darbosies vairākas radošās darbnīcas bērniem, trušu aploks, būs pieejamas izjādes ar ponijiem, “Amigo” atrakcijas un Policistu velobiedrības paraugdemonstrējumi. Plānota arī velo ekskursija pa Čiekurkalnu pieredzējuša gida pavadībā.

Tāpat iecerēta papildu atrakcija – loterija ar vērtīgām balvām. Par tās dalībniekiem kļūs visi tirdziņa apmeklētāji, kuri izpildīs īpašās kartēs norādītos uzdevumus. Balvās tiek solīti gan gardumi no mājražotājiem, gan arī galvenā balva no “Amigo”.

Biedrībā norāda, ka vēl līdz piektdienai, 20.martam, mājražotāji, zemnieku saimniecības, mazie ražotāji un amatnieki var pieteikties dalībai tirdziņā, sūtot ziņu uz e-pastu “majrazotaji@gmail.com”.

Tirdziņš svētdien, 5.aprīlī, notiks no plkst. 10 līdz plkst. 17 Čiekurkalnā, Rusova ielā 9, piecu ceļu krustojumā. Pasākumu rīko Latvijas Mājražotāju un mazo ražotāju informācijas un atbalsta biedrība, “twitter” komūna “@Shreienbusha” sadarbībā ar lieldraugiem – “Ezerparka nami” un “Amigo”, kā arī virkni atbalstītāju.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. …miskastnieku tirgus Čiekurkalnā! Ikdienā tur ir briesmīga nabadzība!

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+