Ekonomika
Bizness

Lielgabarīta plastmasas izstrādājumu ražotājs “Rotons” paplašināsies0

Ekrānuzņēmums no mājaslapas, kolāža: “LA.lv”

Lielgabarīta plastmasas izstrādājumu ražotājs SIA “Rotons” plāno ieguldīt jaunas ražošanas ēkas un laboratorijas būvniecībā.

Informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā liecina, ka paredzētā līgumcena ir 1,68 miljoni eiro.

Būvniecības paredzamais izpildes termiņš ir 2021. gada novembris.

Projekta realizācijā paredzēts piesaistīt ES finansējumu, izmantojot CFLA sniegtās iespējas pasākuma “Atbalsts ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidei vai rekonstrukcijai, 2. kārta” ietvaros.

SIA “Rotons” ir Latvijas uzņēmums, kas ražo lielgabarīta plastmasas izstrādājumus, izmantojot divu veidu tehnoloģijas – rotējošo formēšanu un metināšanu ar ekstrūderiem.

“Rotons” izpilda individuālus pasūtījumus un piedāvā jau gatavus risinājumus: rūpnieciski izgatavotas sūkņu stacijas, plūsmas mērītāju un aizbīdņu akas, individuālo ūdens skaitītāju pieslēguma akas ar siltumizolāciju un arī mazāka izmēra plastmasas izstrādājumus – tvertnes, paletes, barjeras, puķu podus.

Saistītie raksti
Uzņēmums dibināts 2006. gadā, pašlaik savu produkciju eksportē uz Igauniju, Lietuvu, Vāciju, Rumāniju, Krieviju, Kazahstānu, Gruziju un citām valstīm.

2018. gadu kompānija pabeidza ar 2,5 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 29% vairāk nekā gadu iepriekš, un 165 tūkstošu eiro peļņu. Uzņēmumā nodarbināti 27 strādājošie.

LA.lv