Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Malvīne, Malvis
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
12. maijs, 2015
Drukāt

Lielie svētki Tērvetē – tūrisma sezonas atklāšana

Publicitātes fotoPublicitātes foto

16. maijā Tērvetē vairākās novada vietās svinēs tradicionālos tūrisma sezonas atklāšanas svētkus. No pulksten 12 Tērvetes dabas parkā modinās pasaku – pa takām un taciņām plūdīs „dziesmu” upe Zemgales reģiona koru izpildījumā. Atrakciju laukuma Lutauša pļavā lielus un mazus priecēs iemīļotie rakstnieces Annas Brigaderes pasaku lugu tēli – Meža māte, princese Zeltīte, Sīkstulis un viņa Kalpone, jestrā Sila raganiņa, čaklās Rūķu saimes pārstāvji un „Pasaku Nams” ar muzikāli teatralizēto priekšnesumu. Parka apsaimniekotāji AS „Latvijas valsts meži” šajā dienā visiem parka apmeklētājiem dāvina parka ieejas brīvbiļetes.
Savukārt lauku mājās Dzintarlāči, kuru kolekcijā ir gandrīz 400 dažādu tulpju šķirņu, jau ceturto reizi aicinās ciemos savā lauku sētā, lai dalītos priekā par košajām krāsām tulpju laukā un mājīgā gaisotnē baudītu citas aktivitātes. No plkst. 10.00 visas dienas garumā mājražotāji piedāvās nodegustēt un iegādāties savu preci. Būs pieejams jaunais tulpju katalogs un jau laikus varēsiet pasūtīt tulpju sīpolus. Plkst. 12.30 Vītiņu amatierteātra „Mežrozīte” brīvdabas izrāde, pēc tās savu varēšanu izrādīs tautas deju kolektīvi: „Čiekurs” (Rīga), „Liepavots” (Koknese) un „Avots” (Tērvete). Apmeklētāji varēs baudīt uz ugunskura gatavotu zupu un svētku kūku.
Plkst.17:00 Tērvetes brīvdabas estrādē uzstāsies Latvijā iemīļotie skatuves mākslinieki Žoržs Siksna, Roberto Meloni un Kaspars Antess, klausītājiem piedāvājot sirsnīgu un jautru koncertšovu „Trīs mīlas musketieri”. Plkst.22 zaļumballe kopā ar grupu „Sākums”.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+