×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
7. augusts, 2012
Drukāt

Lielie tēriņi Tēriņu ielā?


Foto-Līksma BebreFoto-Līksma Bebre

Mani un citus Bieriņu iedzīvotājus pārsteidz fakts, ka atkal Tēriņu un Bramberģes ielas krustojumā notiek rakšana. Šādus darbus šajā ielas posmā veic gadu no gada. Necik sen šeit izbūvēja ūdensvadu lielai daļai apkārtnes iedzīvotājiem. Lika jaunas caurules. Kas tas ir? Vai ūdenssaimniecības brāķa darbi vai, kā vietējie iedzīvotāji sākuši uzskatīt, kaut kāda “naudas atmazgāšana”? Dīvaini.
 Juris Kante

 

SIA “Rīgas ūdens” preses sekretārs Arturs Mucenieks apstiprina, ka tiešām pirms dažiem gadiem par Eiropas naudu šajā Pārdaugavas rajonā veikts nozīmīgs centralizētās kanalizācijas un ūdensapgādes izbūves projekts, kas ievērojami cēlis māju vērtību. Bet šis projekts nav skāris lietusūdens kanalizācijas izbūvi.

Šogad Rīgas dome piešķīrusi no mērķdotācijas pašvaldības autoceļiem un ielām 169 500 latus lietusūdens kanalizācijas kolektoru remontam Tēriņu ielā. Vēl šādi paši darbi notiek Kārļa Ulmaņa gatvē un Dzelzavas ielā. Darbi Tēriņu ielā notika arī pērn, tikai citā ielas posmā pie Bramberģes ielas, un ieplānoti arī nākamgad, ja tiks piešķirti līdzekļi, sacīja Rīgas domes Satiksmes departamenta komunikācijas speciāliste Una Ahuna-Ozola un piebilda: “Šajā ielā lietus-ūdens kanalizācija tika izbūvēta pagājušā gadsimta 70. – 80. gados un savu laiku ir nokalpojusi. Ūdens caurules ir avārijas stāvoklī. Protams, gribētos, lai viss tiktu padarīts uzreiz, bet rekonstrukcijas darbi tiek veikti piešķirtā budžeta ietvaros.”

Rīgas domes vicemērs Andris Ameriks skaidroja, ka kolektors padomju laikā bija būvēts nekvalitatīvi, tādēļ jāveic remonts visā tā garumā. Viņš atvainojās iedzīvotājiem par neērtībām, taču piebilda, ka pēc remontdarbiem situācija ar lietusūdens novadi uzlabosies.

Uzzinādams Rīgas domes skaidrojumu, vēstules autors Juris Kante tomēr atzina, ka šis gadījums pierāda, ka Rīgas domē trūkst koordinācijas starp dažādiem dienestiem. “Labā roka nezina, ko dara kreisā… Vai tad, kad būvēja ūdensvadu, nezināja, ka lietusūdens kanalizācijas kolektors ir avārijas stāvoklī? Nē, ievilka ūdensvadu, noasfaltēja ielu, lai drīz to atkal uzlauztu. Īsti saimnieciski tas tomēr nav,” teica J. Kante.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+