×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
1. oktobris, 2012
Drukāt

Lieliska dāvana senioru gadā

Šajā senioru gadā 15. septembrī Cēsu pilsētas senioru koris “Ābele”, izstrādājot un realizējot projektu “Ābele skan no paaudzes paaudzē”, noorganizēja nebijušu koncertu “Latvijas muzikālo ābeļu dārzs”.

 

Uz to bija uzaicināti visdažādākie kolektīvi, kam nosaukumā ir vārds “ābele”, – lai iepazītos, uzstātos koncertā, kā arī lai vairāk iepazītu mūsu novadnieka, komponista Valtera Kaminska atstāto muzikālo mantojumu. Šo “ābeļu dārzu” kopā veidoja kolektīvi (kori, ansambļi, deju kolektīvi, sieviešu klubi, pensionāru klubi) no dažādiem Latvijas novadiem un no visām paaudzēm. Koncertu iesāka mazās “ābelītes” no Siguldas bērnudārza, pa vidiņu – dažāda veida un vecuma ābeles, mežābeles, baltābeles un koncerta noslēgumā vecākā Cēsu senioru “Ābele”.

Savu humora devu koncertā ventiņu mēlē saņēmām no vistālākajiem viesiem, Talsu pensionāru kluba “Mež­ābele”. Tādā atraisītā gaisotnē pat nemanījām, kā aizrit koncerts triju stundu garumā. Mēs, Cēsu senioru kora “Ābele” dziedātāji un diriģente, esam gandarīti par šo veiksmīgi izdevušos lielo pasākumu. Tas pierāda, ka pensionāri nav nekādi īgni un ar dzīvi neapmierināti mājās tupētāji.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+