×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
28. decembris, 2013
Drukāt

Franks Gordons: Labi kandidāti valsts vadītāja amatam (10)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Jaungada gaidās mani ļoti iepriecināja “Eiropas cilvēki Latvijā”, kuru attēls greznoja “Latvijas Avīzes” pirmo lappusi. Tā ir patiešām lieliska trijotne: šie cilvēki ir reizē tautiski un rietumnieciski. Esmu Latvijas pavalstnieks un balsoju Saeimas vēlēšanās. Ļoti gribētos, lai nākamā gada rudenī pēc vēlēšanām Valdis Dombrovskis atkal stātos valdības priekšgalā. Viņš ir priekšzīmīgs, nosvērts, zinīgs valstsvīrs. Ja Inese Vaidere kļūtu par atjaunotās Latvijas piekto prezidentu, tā būtu īsti laimīga izvēle – ar lielu pieredzi starptautiskajā arēnā, ar izcilām zināšanām ekonomikā, ar nelokāmu apņēmību aizstāvēt Latvijas godu. Tikpat labs kandidāts Latvijas prezidenta amatam būtu kompetentais tiesībnieks Egils Levits. Mani ērcina tā nepatika, kādu pret Levitu un viņa rosināto Saeimas preambulu pauž ne tikai tradicionālie Latvijas nelabvēļi, bet arī kāds pašā augšā. Zolitūdes traģēdija aptumšoja Latvijas apvārsni. Tās sasodītās mīkstās skrūves! 54 bojāgājušie – uzņēmēju negausīgās peļņaskāres upuri. Ko darīt, lai nekas tāds neatkārtotos? Manas tēvzemes Izraēlas valsts himnas nosaukums ir “Hatikva” (Cerība). Mēdz teikt, ka cerība nekad nemirst. Man atliek tikai cerēt, ka nākamgad pamatīgi ieilgušajā konfliktā ar palestīniešiem tiks panākts kompromiss kaut pamatvilcienos.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Ar interesi vienmēr lasu Fr.G. rakstus un inteliģentos komentārus.Šoreiz, vai nu aiz cieņas pret sieviešu dzimumu,vai aiz neziņas Fr.G. krietni pārvērtējis vienas būtnes potencialu.

 2. Ka Valdis Dombrovskis ir nosvērts, zinīgs valstsvīrs, un arī labs grāmatvedis, — tam es pilnīgi piekrītu. Galvenais, ko es viņam pārmetu, ir viņa nevēlēšanās enerģiski aizstāvēt valsts valodu (īpaši skolās), kā arī Latvijas zemes lētu iztirgošanu lai papildinātu budžetu. Diemžēl, šobrīd es neredzu piemērotāku kandidātu Ministru prezidenta amatam kā Dombrovski. Kas attiecas un Valsts prezidentu — man būtu pieņemama kā Vaidere, tā Levits.

 3. Piekrītu Jūsu teiktajam. Izņemot vienu – diez vai Vaideres kundze būtu laba Latvijas prezidente. Bet, kaut man nebūtu taisnība! Vaideres kundzes vietā labāk redzētu vai nu Annu Žīguri, vai E.Levitu. Lai Jums, Gordona kungs, Jaunajā gadā laba veselība un lai Jūs arī turpmāk mūs uzrunātu no Latvijas laikrakstu lappusēm!

 4. Oi,Frenkij! M’es jau t’a J’us’ejos aizs’ut’ij’am uz Briseles run’atavu,lai neboj’a te gaisu…5 jau tur ir,bet laikam tos 5 nomainis ar Lotgalie’siem,lai no augst’as tribine Lotgolu volod’a vi’nus apgaismo.

 5. Pilnībā Jums piekrītu.
  Neizpratu Kūtra kunga 27. 12. 13. izteikumus raidījumā Panorāma?… Sajūta tāda, ka atkal esam izejas punktā – līdzīgi kā pirms valodas referenduma, kad prezidents izteicās, ka neesot ne vienā ne otrā pusē… – par kādu sabiedrības naidošanu viņš domāja? Nu tik dažādi gudrinieki labos un novilcinās laiku. Izklausījās pēc pasūtījuma ‘slepkavības’ jau izstrādātajai preambulai. Ar nepacietību gaidu laiku, kad gandrīz ‘tukšo vietu’ nomainīs godprātīgs, inteliģents un gudrs prezidents.
  Gordona kungam novēlu veselīgu un labvēlīgu 2014. gadu!

 6. Tikpat labs kandidāts Latvijas prezidenta amatam būtu kompetentais tiesībnieks Egils Levits. Mani ērcina tā nepatika, kādu pret Levitu un viņa rosināto Saeimas preambulu pauž ne tikai tradicionālie Latvijas nelabvēļi, bet arī kāds pašā augšā.
  —————————————————————
  Kāpēc gan ne ?

 7. Par Vaideri gan god. Gordona kungam nav pietiekamas informācijas. Piedodiet, bet lielāku intriganti grūti būtu iedomāties.

Draugiem Facebook Twitter Google+