×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
10. oktobris, 2016
Drukāt

Lieliskās pārvērtības: “Izklausies redzēts” triumfē Ieva Sutugova (1)

Foto no "skaties.lv"Foto no "skaties.lv"

Svētdien pārvērtību šovā “Izklausies redzēts” uzvarēja Ieva Sutugova, kura kā Edīte Piafa izpelnījās nedalītas žūrijas simpātijas.

Žūrijā nemainīgi bija mūzikas vēstures eksperts Jānis Šipkēvics un atraktīvā Jana Duļevska, bet viņiem šoreiz pievienojās divi jauni vērtētāji: aktieris Artis Robežnieks un dziedātāja Annija Putniņa.

Pirmais skatītājus pārsteidza Dzintars Čīča jeb Džo Dasēns.

Šovā viņai sekoja Dināra Rudāne ar Minnijas Ripertones atveidojumu.

Kā trešais uz skatuves kāpa Normunds Pauniņš, radot sajūtu, ka Latvijā atkal atgriezusies Alla Pugačova, jeb, kā sprieda Šipkēvics, Alla Galkina. Ceturtais šoreiz uzstājās Mārtiņš Ruskis, iejūtoties 100. debijas ādā. Ruski gaidīja pārsteigums – skatītāju rindās sēdēja un numuru vērtēja arī pats Agris Semēvics.

Viņam sekoja Ieva Sutugova kā šarmantā Edīte Piafa, kura izpelnījās nedalītas žūrijas simpātijas. Taču nākamais dalībnieks – Emīla Kivlenieka atveidotais Rods Stjuarts latiņu noturēja – arī viņam tika īpašas uzslavas, kas spēlē palielināja spriedzi – kurš uzvarēs. Nākamā uz skatuves kāpa Rūta Dūduma, atveidojot Leonu Luisu. Bet kā pēdējā publiku pārsteidza Yana Kay jeb Intars Busulis.

Nākamajā svētdienā uz skatuves redzēsim Igo, Ozolu, Maiklu Džeksonu, Teilori Sviftu, Mr. Prezident, Whitesnake, Vanesu Paradī un Laru Fabianu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Vakar pēc raidījuma “Nekā personīga”, pārslēdzu TV uz 1.kanālu, gaidot Panorāmu. Pat nezināju kas tur tālāk notiks. Tad nu dabūju redzēt pirmo dalībnieku un visu, kas ap to.
  Pirmkārt jau kļuva žēl Džo Dasēna. Viņš nebija pelnījis tādu ņirgāšanos. Otrkārt, kļuva žēl Dzintara Čīčas. Arī viņš nav pelnījis šādu ņirgāšanos pats par sevi.
  Un tā garā un tukšā Reinika un žūrijas runāšana…
  Kāpēc jāliek talantīgiem jauniešiem atdarināt citus talantus? Viņiem taču katram pašam ir savs talants, kuru vērts attīstīt un slīpēt?
  Tikai nesakiet, ka tas ir tas pats, kas teātris. Tas nav teātris. Un tas nav pat cirks. Šis žanrs pazemo to, KO atdarina un arī to, KAS atdarina. Vismaz tādā izpildījumā, kā to redzēju vakar.
  Vai maz mums pazemojumu? Un tikai nesakiet, ka izklaidei jābūt tikai un vienīgi lētai.
  Mūs jau tā pietiekami pazemo visi ugunsgrēki, dormeo, vivuslv u.c. TV burtiski nav ko skatīties (īpaši sievietēm). Ko reāli dzīvei noderīgu mēs saņemam no TV?
  Kāda jēga Bojāram no ekrāna kaunināt cilvēkus par neiejūtību pret klaiņojošu grūtnieci, ja vienlaikus TV nespēj parādīt Streiča jubilejas godināšanu tiešraidē, šim notikumam pienākuma apziņas (es jau nerunāju par cieņu un mīlestību pret cienījamo režisoru), gudrības un iejūtības nepietika.
  Paldies par Streičam veltītajiem raidījumiem, ko rādījāt.
  Lai jauka diena visiem!

Draugiem Facebook Twitter Google+