×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.3°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
5. septembris, 2017
Drukāt

Lielo algu saņēmēji tiesājas ar valsti (7)

Foto - LETAFoto - LETA

Lielo algu saņēmēji tiesājas ar valsti, lai pierādītu, ka solidaritātes nodoklis nav taisnīgs. Tas jāmaks­ā, ja ienākumi gadā pārsniedz 48 000 eiro.

Šodien lielas diskusijas Satversmes tiesā bija par nodokli, kurš – pagaidām ir spēkā, bet nākamgad – ar vai bez tiesas palīdzības tiks revidēts.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. BEZKAUNĪBAS KALNGALS,TIK TIK TIEŠĀM,VIŅIEM IR TIKAI VIENA VIETA UN TĀ IR, .. UN TIKAI TĀ,PĀRĀK DAUDZ ŠO .. IR SAVAIROJIES

 2. Latvijā joprojām nav solidaritātes nodokļa! Un alaktība joprojām var uzdzīvot Latvijā. Šie pretekļi, kuri tiesājas ar mūsu valsti, acīmredzot vēlas uztaisīt troksni ne par ko, lai atskaņas neļautu ieviest proporcionalitātes nodokli t.i. reālu solidaritātes nodokli. Tagad- tā sauktais ‘solidaritātes nodoklis’īstenībā neko nedod un ir izsmiekls un ņirgāšanās par uzrakstu Ministru Prezidenta zālē- “Viena taisnība visiem”. Lai jūs , alkatīgie un jūsu ģimenes, esat nolādēti!

 3. Vajag kā Skandināviem !!!

 4. Kā viņiem nav kauna? Atbildēt

  Sauc to kā gribi, bet progresīvais ienākuma nodoklis ir ievests visās civilizētās valstīs. Tiem ar vislielākiem ienākumiem — teiksim, virs 150 000 būtu jāmaksā vēl augstāka IN likme.

 5. … Svaks un nesalidzinams, pat nemorals pretarguments … kads nopelnijis, likuma iztrukuma del 1 mlj/gada, bet nemaksa pa tieso solidaritates nodokli … !!!

  … Tada veida mes noklusim pie ‘0’ nodoklu maksajumiem … !

 6. Tad nu spriedumā redzēsim Satversmes tiesas pašreizējo seju.

 7. nekaunība un augstprātība! Atbildēt

  Lūk kur Krievijas un visu citu Latvijas nelabvēļu ‘sarkanā’ podziņa – alaktība! Nospiediet šo podziņu un no nacionālas valsts nepaliks ne miņas. Pretīgi! Priekš šiem “bagātniekiem” labāk būtu bijis, ja viņi nebūtu piedzimuši.

Draugiem Facebook Twitter Google+