×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
10. marts, 2014
Drukāt

Lielo Dzintaru gaidot, LSO koncertēs reģionos

Foto: LETAFoto: LETA

No 18. līdz 22. martam Liepājas Simfoniskais orķestris (LSO) koncertcikla “Lielo Dzintaru gaidot” ietvaros dosies tūrē pa piecām Kurzemes reģiona pilsētām – Kuldīgu, Saldu, Ventspili, Liepāju un Rundāli, liecina informācija orķestra mājas lapā.

Koncertus vadīs mūziķis un SIA “Lielais Dzintars” valdes loceklis Ints Dālderis, kurš klausītājus iepazīstinās ar orķestra jaunās mājvietas – Liepājas koncertzāles – projektu. “Jau laikus vēlamies klausītājus visā Latvijā informēt un sagatavot vērienīgākajam kultūras notikumam nākamajā gadā – Liepājas koncertzāles “Lielais Dzintars” atklāšanai. Tāpēc dosimies līdzi orķestrim uz visiem tūres koncertiem, stāstīsim par projektu, tāpat apmeklētājiem būs iespēja apskatīti koncertzāles 3D maketu,” stāsta I. Dālderis.

Koncertos LSO diriģenta Luca Kēlera (Vācija) vadībā kopā ar solisti un flautas virtuozi Ditu Krenbergu atskaņos V.A.Mocarta skaņdarbus “Hafnera serenāde” un Otro koncertu flautai ar orķestri, kā arī J.Haidna Simfoniju Re mažorā Hob. I:101, sauktu “Pulkstenis”.

Koncertcikls “Lielo Dzintaru gaidot” skanēs:

18. martā plkst. 19.00 Kuldīgas kultūras centrā,

19. martā plkst. 19.00 Saldus kultūras centrā,

20. martā plkst. 19.00 Ventspils t/n „Jūras vārti”,

21. martā plkst. 19.00 Liepājas Latviešu biedrības namā

22. martā plkst. 17.00 Rundāles pils Baltajā zālē.

Biļetes un papildus informācija pieejama koncertu norises vietās vai www.lso.lv

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+