×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
7. oktobris, 2013
Drukāt

“Lielo un mazo sapņu antikvariāts” Valmierā

PublicitātesPublicitātes

Verneera darbs.

Valmierā, mākslas galerijā “Laipa” no 15. oktobra būs apskatāma gleznotājas Alises Mediņas un fotogrāfa Verneera izstāde “Lielo un mazo sapņu antikvariāts”. Izstāde būs apskatāma līdz 15. novembrim.

Šīs izstādes konceptā glezniecība un fotogrāfija satiekas vienā laikā, vienā telpā.
Gleznotājai Alisei Mediņai un fotogrāfam Verneeram kopā sadarbojoties, tiek izveidota savdabīgi neparasta ”vīzija”, ceļojums senos vai ne tik senos sapņos, atmiņās un cerībās, kas varbūt ir radušas savu piepildījumu, bet varbūt aizkritušas aiz skapja un pārklātas ar aizmirstības putekļu kārtu.

Alises un Verneera darbi ir sirreālistiski, un tajos atklājas reālā pasaule sajaukumā ar zemapziņā notiekošo un apziņā esošo. Vai atmiņas ir īstas? Un kā tās rodas?..Izstādē redzamie darbi ir labs sākums šo un citu jautājumu pārdomāšanai. Diviem dažādiem, taču tik ļoti līdzīgiem mēdijiem -glezniecībai un fotogrāfijai sadarbojoties, gala rezultāts ir kas “mağisks”.

Īss stāsts ar laimīgām beigām, kur katrs darbs liek ja ne aizdomāties, tad cerams, “izslēgties” kaut uz sekundi.

Alise Mediņa (1984) beigusi Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolu, Latvijas Mākslas akadēmijā ieguvusi mağistra grādu glezniecībā. Stažējusies Porto universitātes mākslas fakultātē. Izstādēs piedalās kopš 2004. gada.
Fotogrāfs Verneers(1985) ir pabeidzis studijas foto jomā Ņūportā (Newport), Anglijā. Lielākoties radošais darbs noris Anglijā un viņa darbi ir augsti novērtēti vairākos foto konkursos pasaulē.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+