Pasaulē
Apbrīno

Lielo vēsturisko personību “skeleti skapī” jeb noslēpumi mīlas frontē2

Slepenais agri vai vēlu nāk gaismā

Foto: shutterstock


Nav tāda cilvēka, kuram nebūtu savi “skeleti skapī”, proti – noslēpumi, dīvainības vai ieradumi, kurus ļoti negribētos iznest dienas gaismā. Īpaši šajā jomā izceļas tie, kurus dēvē par slavenībām, turklāt viņiem visu nākas slēpt vēl jo rūpīgāk. Taču, neraugoties uz to, viss slepenais agri vai vēlu kļūst zināms, raksta žurnāls “Planētas Noslēpumi”.

Mahatma Gandijs: patika gulēt kopā ar kailām sievietēm, ieskaitot mazgadīgās radinieces


Gandijs, iespējams, ir leģendārākais jaunlaiku vēstures garīgais līderis. Tieši viņš nostājās kustības par pilsonisko līdztiesību Indijā priekšgalā un rezultātā arī sasniedza savas valsts atbrīvošanu no britu imperiālistiskā jūga. Viņš piedalījās daudzās nevardarbīgās protesta akcijās – galvenokārt tā bija badošanās un dažādi boikoti, kā arī visu mūžu uzstājās pret vardarbību un kvēli ticēja, ka ikvienu konfliktu iespējams noregulēt miermīlīgā ceļā. Indijā Gandiju godā kā svēto.

37 gadu vecumā Gandijs deva solījumu nekad neprecēties. Taču tas neatturēja viņu no tieksmes regulāri “pielauzt” jaunas sievietes gulēt kailām blakus viņam. Pats viņš apgalvoja, ka tādējādi tikai uzsverot sava neprecēšanās solījuma nopietnību, jo tā viņš īpaši pārbaudot savu godprātību un spēju atturēties. Gandija izstrādātie noteikumi paredzēja, ka viņa izvēlētās sievietes nedrīkst gulēt vienā gultā pat ar saviem likumīgajiem vīriem, taču viņām visām bija ne tikai kailām jāguļ līdzās viņam, bet tādā paskatā arī jāiet ar viņu kopā peldēties un dažkārt jāuzdejo arī striptīzs.

Šķērslis šai nodarbei nebija arī radnieciskas saites. Reiz viņš kādā izbraucienā uz Bengāliju paņēma līdzi savu 18 gadus veco mazmeitu un lika arī viņai kailai gulēt viņam blakus vienā gultā visa ceļojuma laikā, skaidrojot to tā, ka pretējā gadījumā viņus varētu nogalināt saniknotie musulmaņi. Kā tieši šī kopā gulēšana viņus varētu pasargāt no drošas nāves, viņš nav spējis paskaidrot, taču mazmeita esot viņam noticējusi un izpildījusi prasību.

Jāpiebilst, ka Gandijs patiešām nav ne ar vienu no šīm sievietēm stājies seksuālos kontaktos. Katrā ziņā neviena no viņām nav par to sūdzējusies, tāpēc to grūti konstatēt. Bet nu “skeletiņš” viņa skapī, kā mēdz teikt, “tā neko”.

Bendžamins Franklins izvēlējās tikai padzīvojušas sievietes


Bendžamins Franklins bija ne tikai viens no ASV dibinātājiem, bet arī ražīgs izgudrotājs. Tieši viņš izgudrojis bifokālās brilles, odometru un lokano katetru. Viņš arī ļoti lielā mērā veidojis sabiedrisko apziņu, atvēris bibliotēkas un slimnīcas, nodibinājis ugunsdzēsēju dienestu un līdz pat savai nāvei 1790. gadā uzstājies pret verdzību.

Taču viņam bija arī īpatnējas vājības. Piemēram, par savām mīļākajām viņš allaž izvēlējās nevis jaunas, bet tiešo gados vecas sievietes. Viņš paudis, ka padzīvojušas mīļākās jebkuram vīrietim ir vislabākā izvēle, jo tieši sava cienījamā vecuma dēļ tās ir gatavas uz visu, lai vīrieti noturētu. Turklāt, uzskatīja Franklins, tādas sievietes ir ne tikai pieredzējušākas, bet arī spēj savaldīt emocijas, un viņām ir mazāk iespēju kļūt grūtām.

Vēl vēstulēs draugiem Franklins īpaši uzsvēris, ka nav itin nekādas jēgas būt piekasīgam, izvēloties mīļākās, jo zemāk par jostas vietu visas sievietes tāpat ir vienādas, savukārt šajā aspektā svarīga ir tikai viena ķermeņa daļa. Un šajā ziņā gan jaunas, gan padzīvojušas sievietes esot savstarpēji absolūti vienādas.

Lords Bairons kolekcionēja kūsas


Bairons ir viens no pazīstamākajiem romantisma laikmeta dzejniekiem. Tieši viņš izdomāja Dona Žuāna tēlu, kas vēlāk kļuva par lamuvārdu, ar kuru apzīmē nelabojamus brunču medniekus. Kad Bairons 36 gadu vecumā nomira, sēroja teju vai visa Anglija. Zināms, ka viņš kā mājdzīvniekus turējis mežonīgus lāčus, taču sabiedrība viegli piedevusi iecienītajam dzejniekam tāda veida kaprīzes.

Tiesa, viņam piemitušas arī citas dīvainības. Piemēram, viņš azartiski nodevies seksam, turklāt darījis to ar visām gribētājām pēc kārtas, ieskaitot arī savu audžumāsu. Tajos laikos bija modīgi par kopā pavadīto kaisles nakti saglabāt matu šķipsnu. Tādas glabāja arī Bairons. Tiesa, viņš tā vietā, lai nogrieztu šķipsniņu no mīļākās galvas un tad pārsietu to ar lentīti, kā tas bija pieņemts, nogrieza matiņus no sieviešu intīmās vietiņas un uzglabāja tās konvertos, kurus novietoja skapjos, turklāt dažus no tiem viņš parakstīja, bet citus – nē. Tie šajos skapjos uzglabājās arī vēl 100 gadus pēc viņa nāves, kas, patiesību sakot, ir mazliet savādi, jo viņa talanta cienītājiem vajadzēja pārrakņāt visas viņa mantas, atrast arī konvertus un ievietot tos muzejos. Patiesībā ar lielāko daļu Bairona mantu tā arī notika, taču kolekcijas ar sieviešu kūsu konvertiem liktenis pagaidām nav īsti zināms.

Daudzas slavenības pēdas uztvēra kā fetišu

Tāds, piemēram, ir pazīstamais bezjēdzīgā kino režisors Kventins Tarantīno. Uzmanīgāks vērotājs gan jau pats būs pamanījis, ka viņa filmās ārkārtīgi bieži demonstrēta sieviešu kāju un tieši pēdu seksualitāte. Taču viņš šajā ziņā nav vientuļš. Ir daudz slavenu rakstnieku, kuri sieviešu pēdas uztvēra kā seksuālu fetišu – Skots Ficdžeralds, Tomass Hārdijs, Viktors Igo, Johans Gēte, Aleksandrs Puškins, Fjodors Dostojevskis.

Piemēram, Gēte vēl pirms “Fausta” uzrakstīšanas atrada sievieti, vārdā Kristina fon Vulpis, kam bija daudz kopīga ar viņa seksuālajām interesēm. Saglabājušās liecības, ka viņa turējusi pirkstos viņa dzimumlocekli un krāsojusi to ar nagu laku, kā rezultātā diženais rakstnieks kritis ļoti spēcīgā seksuālajā uzbudinājumā.

Viktors Igo sieviešu pēdu apdziedāšanai veltījis veselu ainu romānā “Parīzes Dievmātes katedrāle”. Kuprainais Kvazimodo par Esmeraldas kājām saka: “Es redzēju tavu kājiņu, es atdotu karaļvalsti, lai uz tās uzliktu skūpstu un tad mirtu. Es redzēju, kā šo kājiņu, kas, pat uzkāpusi uz manas galvas un sašķaidījusi to, deva man neizskaidrojamu labsajūtu, iespieda šaušalīgās “spāņu zābaka” spīlēs, kas dzīvas būtnes miesu pārvērš asiņainā putrā.”

Sieviešu kāju apdziedāšanu var atrast Puškina poēmā “Jevgenijs Oņegins”, Dostojevska romānā “Noziegums un sods”, savukārt amerikāņu kino šādas ainas vispār ir teju vai neiztrūkstoša norma.

Čārlijs Čaplins rīkoja seksuālas orģijas, kuru laikā apmētāja sievietes ar tortēm

Čaplins ir viena no visu laiku visatpazīstamākajām kino zvaigznēm. Filmas ar viņa piedalīšanos ir gan trāpīga satīra, gan protests pret tajā laikā aktuālo nacistu režīmu, gan vienkārši lieliskas vieglās komēdijas. Par saviem izteikti kreisajiem politiskajiem uzskatiem Čaplins bija izpelnījies īpašu ASV Federālā izmeklēšanas biroja uzmanību, bet vēlāk viņu vispār deportēja no valsts, arī neskatoties uz to, ka jau tajā laikā deportēšanu uzskatīja par absolūti nesavienojamu ar deklarēto vārda un uzskatu paušanas brīvību.

Bet tostarp Čaplins bija totāli atkarīgs no seksa. Viņš darīja visu, lai pārgulētu ar ikvienu sastaptu sievieti, arī organizējot šim nolūkam īpašas orģijas kopā ar draugu Rosko “Resnīti” Arbaklu, kuru vairākas reizes apsūdzēja par sieviešu izvarošanu līdz nāvei, lai gan ne reizi tā arī nenotiesāja.

Čaplins ir arī labi zināmās jauno aktrišu noklausīšanās metodes, dēvētas par “dīvānu producenta kabinetā”, pamatlicējs, proti – lomas piedāvāšana apmaiņā pret seksu. Viņš lika atnākušajām meitenēm izģērbties, apgulties uz dīvāniņa savā kabinetā un, skanot brašam muzikālajam pavadījumam uz klavierēm, apmētāja viņas ar tortēm. Turklāt jāatzīmē, ka lielākā daļa to meiteņu, kuras neizbēga no viņa kabineta, skaļi kliedzot, bet spēja izturēt “kastingu” līdz galam, parasti arī saņēma lomu.

LA.lv
LE
LETA
Pasaulē
Ministrs: Militārs trieciens Irānai izraisīs “totālu karu”
6 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Francijā nogāzies Beļģijas reaktīvais iznīcinātājs “F-16” 1
7 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Maltu mudina izbeigt civillietas pret noslepkavotās žurnālistes ģimeni
8 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Sociālās mājas būvniekus Bolderājā pārsteidz uzietā padomju armijas munīcijas noliktava
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
IeM kategoriski noraida “Tele2” pārmetumus par it kā negodprātīgu rīcību iepirkuma procedūrā
4 stundas
LE
LETA
Sports
Svarcēlājs Griškovs par aizliegto vielu lietošanu saņem četru gadu diskvalifikāciju
5 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Naktī Purvciema iedzīvotājs sēž uz vakts un pieķer riepu dūrēju 1
2 stundas
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Koalīcijā runāšana caur puķēm tāpat neko nedod
6 stundas