Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
11. janvāris, 2014
Drukāt

Lielo vēsturisko personību “skeleti skapī” jeb noslēpumi mīlas frontē (2)

Foto: shutterstockFoto: shutterstock

Slepenais agri vai vēlu nāk gaismā


Nav tāda cilvēka, kuram nebūtu savi “skeleti skapī”, proti – noslēpumi, dīvainības vai ieradumi, kurus ļoti negribētos iznest dienas gaismā. Īpaši šajā jomā izceļas tie, kurus dēvē par slavenībām, turklāt viņiem visu nākas slēpt vēl jo rūpīgāk. Taču, neraugoties uz to, viss slepenais agri vai vēlu kļūst zināms, raksta žurnāls “Planētas Noslēpumi”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Te tiešām skaidrs, ka Bairons izdomāja, Mozarts pēc tam uzrakstīja operu un Moljērs vēl pēc tam lugu.

  2. Par M.Gandiju. Manuprāt, aprakstot viņa dzīvi, ir pieļautas vairākas kļūdas. Arī neloģiskas, piem., nebija precējies, bet mazbērni bija. Nav dzirdēts, ka viņam bija ārlaulības bērni. Ja ticēt paša M.Gandija rakstītajam, tad viņš agri apprecējās un nodzīvoja ilgu un laimīgu dzīvi laulībā. Dzīvi gan traģiski izdzēsa izdzēsa politiskie konkurenti. Viņam bija 3 vai četri bērni. Un tikai tad viņš nolēma un ar grūtībām saņēma sievas piekrišanu, pārtraukt seksuālās attiecības. Pats M.Gandijs teica, ka šis brīvprātīgais “tabu” bijis vissmagākais viņa dzīvē. Vai cilvēks ar tik stigriem dzīves standartiem varētu “piekopt” tik dīvainu dzīves stilu? Domāju, tas ir izdomājums.

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+