Mobilā versija
Brīdinājums -0.6°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
11. novembris, 2016
Drukāt

Liels naudas sods Itālijā par atteikšanos novilkt nikabu (2)

AFPAFP

Pordenones pilsētā, Itālijas ziemeļos, tiesa kādai sievietei, kas atteikusies novilkt nikabu – musulmaņu galvassegu, kas aizsedz seju -, piespriedusi 30 000 eiro lielu naudassodu, piektdien vēsta vietējie mediji.

Sākotnēji sievietei piespriesti četri mēneši cietumā, bet tad tiesa šo sodu aizstājusi ar 30 000 eiro naudassodu.

Sieviete ar aizklātu seju ieradusies vietējās pašvaldības ēkā. Apsardze izvedusi viņu laukā no ēkas, bet sieviete atkal tur atgriezusies.

Itālijā aizliegts sabiedriskās vietās valkāt galvassegas, kas aizklāj seju.

Eiropas valstu varasiestādes pēc Francijā, Vācijā un Lielbritānijā islāmistu sarīkotajiem teroraktiem noteikumus, kas skar musulmaņu tradicionālā apģērba valkāšanu, padarījušas stingrākus.

Aizliegumu atbalstītāji skaidro, ka musulmaņu apģērbs traucē identitātes noskaidrošanu, kamēr pretinieki bilst, ka aizliegumi esot diskriminējoši.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. 30 000 j€vriki, saprotams, perebors. bet ja Latvijā atļaus tās nikābas un huidžābas, staigāsim ar draugiem daktera aiboļita, Anonymous un scream maskās!

  2. Latvijā kāds prokrievisks tips uz nama sienas turēja pretlikumīgus uzrakstus, visi tik roķeles plātīja. Tija.ādi bezpalīdzīgi varas kalpi b

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģisĪsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+