×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
8. aprīlis, 2015
Drukāt

Lielupē aizturēts maluzvejnieks ar prāvu zivju lomu; nodarītie zaudējumi – 13 000 eiro (1)

Ilustratīvv attēls. Foto: LETAIlustratīvv attēls. Foto: LETA

Zvejas tīkls ar pludiņiem.

Vakar agri no rīta Lielupē aizturēts kāds maluzvejnieks, kurš nelikumīgi bija ticis pie prāva zivju loma, aģentūru LETA informēja vides aizsardzības organizācijas “Dore V” pārstāvis Juris Valainis.

Dodoties reidā kopā ar Valsts policijas darbiniekiem, vakar ap plkst.3 no rīta Lielupē aizturēts maluzvejnieks, kurš bija nozvejojies ievērojamu daudzumu zivju – 13 līdakas, 23 zandartus, 30 vimbas, četras vēdzeles, divus līņus, divus taimiņus un apmēram 80-100 kilogramus citu zivju – brekšus, raudas un asarus.

Aptuvenais zivju resursiem nodarītais zaudējums ir 13 000 eiro.

Vīrietis par nelikumīgu zveju aizturēts ne pirmo reizi. Turklāt cerot, ka netiks pieķerts, viņš zivis bija paslēpis vienā upes krastā, bet ar pustukšiem tīkliem iznācis otrā upes krastā. Par notikušo sākts kriminālprocess un 1991.gadā dzimušais maluzvejnieks aizturēts.

Šis pats vīrietis jau pagājušajā nedēļā aizturēts, kad pārvadājis mašīnā piecas pilnas kastes ar zivīm un tīkliem. Viņam noformēts pārbaudes akts par pieļautajiem pārkāpumiem nozvejas žurnālu aizpildīšanā, jo persona uzrādījusi zvejas atļaujas Rīgas jūras līča piekrastē un nozvejas žurnālus, kuros bija ierakstītas vien dažas zivis nevis viss ievērojamais zivju apjoms.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pēc FishBase Latvija Taimen (taimiņš) nav izplatīts. Tā kā noķērts liels profi! Tie visi zagļi “maluzveinieki”, kā zvejoja tā arī zvejo. Nekādu efektīvu pretdarbību viņiem nav. Jādomā, ka, šajā jomā, viss ir korumpēts, tā patās kā Krievijā.

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +20.1
Alūksne +18.6
Daugavpils +21.7
Saldus +18.2
Liepāja +17.2
Jelgava +17.4
Ventspils +17.0
Limbaži +17
Madona +20.6
Rēzekne +22.3
+18
+16
+16
Draugiem Facebook Twitter Google+