×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
4. maijs, 2017
Drukāt

Lielupē četri cilvēki uz plosta nonāk nelaimē

lielupe2

Glābēji Lielupē pie Jūrmalas izglābuši četrus cilvēkus, jo plosts, uz kura tie bija atradušies atdalījies no krasta un iepeldējis upē, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha.

Izsauktie glābēji veiksmīgi plostu nogādājuši krastā un neviens no cilvēkiem uz minētā plosta nebija cietis.

Divus vīriešus Latgalē sakož suns

Aizvadītajā diennaktī divi vīrieši Latgalē ir guvuši traumas, jo viņus sakodis suns.

Latgalē kādam 18 gadus vecam vīrietim, ciemojoties citās mājās, rokā iekodis suns. Vīrietis nogādāts slimnīcā.

Vēl vienam 26 gadus vecam vīrietim Latgalē, kurš iereibis un spēlējies ar suni, dzīvnieks iekodis sejā. Arī minētais cietušais vīrietis nogādāts slimnīcā.

Četri vīrieši gūst traumas sadzīves darbos, lietojot cirvi vai zāģi

Aizvadītajā diennaktī četri vīrieši guvuši traumas sadzīves darbos, lietojot zāģi vai cirvi, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Kurzemē 40 gadus vecs vīrietis, skaldot malku, iecirtis plaukstā. Vīrietis ticis nogādāts slimnīcā. Savukārt Zemgalē 62 gadu vīrietis, skaldot malku, iecirtis sev rokā un nogādāts slimnīcā.

Arī Latgalē kāds 67 vīrietis, ar motorzāģi zāģējot koku, iezāģējis sev pēdā un potītēs daļā, motorzāģim izslīdot no rokām.

Savukārt Zemgalē 25 gadus vecs vīrietis ir strādājis mežā, un viņu aizķēris krītošs koks. Vīrietis guvis galvas traumu ar vaļējām brūcēm un smadzeņu satricinājums.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+