Mobilā versija
Brīdinājums +2.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
9. jūlijs, 2015
Drukāt

Lielvārdes novada domes priekšsēdētājam un Kredītņēmēju asociācijas dibinātājam Āboliņam pasludināta maksātnespēja (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Ogres rajona tiesa šodien pasludinājusi maksātnespējas procesu Lielvārdes novada domes jaunievēlētajam priekšsēdētājam un Latvijas Kredītņēmēju asociācijas dibinātājam Jānim Āboliņam, aģentūrai LETA norādīja tiesā.

Šis spriedums nav pārsūdzams. Procesā par maksātnespējas procesa administratoru iecelts Aigars Gozītis.

Tiesā paskaidroja, ka iepriekš Āboliņš bija pirmā persona Latvijā, pret kuru ticis uzsākts fiziskās personas maksātnespējas process.

Toreiz gan Āboliņš nepildīja maksājuma grafikus un tāpēc Ogres rajona tiesa izbeidza tiesvedību šajā lietā, bet neatbrīvoja viņu no nedzēstajām saistībām.

Āboliņa parādsaistības veidojot vairāk nekā 300 000 eiro un galvenais kreditors esot “SEB banka”, norādīja tiesā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pēc cik ilga laika šis darbonis izūtrupēs Lielvārdi? Kādas tik stulbības nenotiek brīvajā Latvijā- spekulants par novada priekšsēdi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+