×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
22. novembris, 2013
Drukāt

Lielveikala traģēdijā bojāgājušo radinieki no Rīgas domes saņems 10 000 latu (7)

Foto: LETAFoto: LETA

Rolanda statuja un Rīgas domes ēka.

Ģimenes, kuru radinieki gājuši bojā, no Rīgas domes saņems 10 000 latu. Savukārt cietušajiem pašvaldība izmaksās līdz 5 000 latu. Par līdzekļu piešķiršanu lems nākamnedēļ domes ārkārtas sēdē, portālu “LA.lv” informēja pašvaldībā.

Bojāgājušo radiniekiem segs visus apbedīšanas izdevumus. Tāpat pašvaldība nodrošinās kapavietas bojāgājušajiem 1.Meža kapos, bet, ja viņu radinieki to nevēlēsies, tad nodrošinās citas iespējas apbedīšanai, klāsta Rīgas domē.

No pirmdienas visi iedzīvotāji, kuri vēlēsies palīdzēt un ziedot negadījumā cietušajiem, pēc sīkākas informācijas varēs vērsties Rīgas domes Labklājības departamentā, zvanot pa tālruni 80005055.

Lai izvairītos no iespējamām citām nelaimēm, Rīgas pilsētas Būvvalde savas kompetences ietvaros pārbaudīs visus objektus, kuros strādā būvfirma “Re&Re”, kā arī visus “Maxima” veikalus galvaspilsētas teritorijā, atzīmē domē.

Jau vēstīts, ka ceturtdien vakarpusē Rīgā, Zolitūdē, sabrūkot lielveikala “Maxima” jumtam, gājuši bojā vairāk nekā 40 cilvēki. Glābēji turpina darbu negadījuma vietā.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. kā Prezidents saka, citēju: “nevainīgu cilvēku slepkavība”( “Diena” 23.11.2013),tad atbildīgais un vainīgais ir iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis un Valdis Dombrovskis ar rīkojumu N.352 no 29.maijs 2009 protok. N.3366 paraksttījies Atis Kampars, tāpēc viņiem ir jāatkāpjas, jo bez civilo upuriem trīs kritušie ir glābēji- ugunsdzēsēji

  2. Vai nu tā ir vainas apziņa par Rīgas būvvaldes nekvalitatīvo (jeb noziedzīgo ) darbu ? Cita iemesla es nesaskatu. Jo savādāk rodas jautājums -“Kādā sakarā te Rīgas Dome ?” Ne viņa ir īpašnieks,ne viņa projektēja,ne viņa cēla,ne viņa apdrošināja atbildību.

  3. Ušakovam JĀATKĀPJAS! Atbildēt

    Mēs zinām cilvēka vārdu, kurš atbildīgs par Rīgas būvvaldi un Traģēdiju. Biedrs UŠAKOVS. Viņam jāatkāpjas!

    • kā Prezidents saka, citēju: “nevainīgu cilvēku slepkavība”( “Diena” 23.11.2013),tad atbildīgais un vainīgais ir iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis un Valdis Dombrovskis ar rīkojumu N.352 no 29.maijs 2009 protok. N.3366 paraksttījies Atis Kampars, tāpēc viņiem ir jāatkāpjas, jo bez civilo upuriem trīs kritušie ir glābēji- ugunsdzēsēji

Draugiem Facebook Twitter Google+