×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
20. jūnijs, 2014
Drukāt

Lielveikalos būs izmaiņas darba laikā; vairums Jāņos nestrādās (6)

Foto - LETAFoto - LETA

Lielāko tirdzniecības vietu darba laiki Līgo un Jāņu dienās mainīsies un vairums tirdzniecības centru Jāņos, 24.jūnijā, nestrādās, aģentūra BNS noskaidroja, aptaujājot tirgotājus.

Līgo dienā, 23.jūnijā, Rīgas tirdzniecības centri “Alfa”, “Galerija Centrs”, “Origo” un “Mols” un “Spice”, “Spice Home” strādās no pulksten 10 līdz 20, tirdzniecības centri “Domina Shopping” un “Galleria Riga” darbosies no pulksten 10 līdz 19, turpretī universālveikals “Stockmann” strādās no pulksten 9 līdz 20, bet modes un izklaides centrs “Rīga Plaza” darbosies no pulksten 10 līdz 18. Savukārt tirdzniecības centra “Dole” 1.stāvs strādās no pulksten 9 līdz 20, 2.stāvs būs atvērts no pulksten 10 līdz 20, bet 3.stāvs strādās no pulksten 10 līdz 18.

Jāņu dienā, 24.jūnijā, tirdzniecības centri “Alfa”, “Galerija Centrs”, “Origo”, “Mols”, “Spice”, “Spice Home”, “Domina Shopping”, “Galleria Riga”, “Rīga Plaza” un “Dole” būs slēgti, savukārt “Stockmann” apmeklētājiem būs pieejams no pulksten 12 līdz 20.

Liela daļa “Rimi” veikalu 23.jūnijā strādās no pulksten 8 līdz 22. Savukārt “Rimi” veikals “Ditton” Daugavpilī, kā arī veikali Jēkabpilī un Talsos 2 strādās no pulksten 8 līdz 21, bet veikali “Rimi” Talsos un Daugavpilī strādās no pulksten 8 līdz 20, turpretī “Rimi” veikals Rīgas Centrālajā stacijā strādās no pulksten 7 līdz 23.

Līgo svētkos vairums “Rimi” hipermārketu būs saīsināts darba laiks. “Rimi” hipermārketi Rīgā, tirdzniecības parkā “Alfa”, Biķerniekos, Imantā, Mīlgrāvī, “Rietumu centrā”, tirdzniecības centrā “Spice” un Stirnas ielā, kā arī Jelgavā, Kauguros un Salaspilī strādās no pulksten 8 līdz 22, “Rimi” hipermārkets Rīgā, tirdzniecības centrā “Galleria Azur” strādās no pulksten 9 līdz 22, bet hipermārketi Rīgā, tirdzniecības centā “A7”, “Cietoksnī”, “Ostmalā”, Pulkveža Brieža ielā, Valdemāra ielā, Bauskā, Tukumā un Ventspilī strādās no pulksten 8 līdz 21. Turpretī “Rimi” hipermārketi Rīgā, Ķengaragā un tirdzniecības centrā “Mols” strādās no pulksten 9 līdz 22, bet “Rimi” hipermārkets tirdzniecības centrā “Olimpia” strādās no pulksten 9 līdz 21.

24.jūnijā vairumam “Rimi” veikalu Rīgā un citās pilsētās būs saīsināts darba laiks, bet “Rimi” veikali “Ditton” Daugavpilī un Talsos būs slēgti. Jāņos arī “Rimi” hipermārketiem būs saīsināts darba laiks, savukārt “Rimi” hipermārkets tirdzniecības centrā “Olimpia” 24.jūnijā būs slēgts.

Lielākā daļa mazumtirgotāja “Maxima” veikalu 23.jūnijā strādās no pulksten 8 līdz 22, bet 24.jūnijā darbosies no pulksten 11 līdz 22. Savukārt veikali “Maxima” Alūksnē, Latgales ielā, Bauskā, Dārza ielā, Daugavpilī, Piekrastes un Smilšu ielās, Gulbenē, Skolas ielā, Jelgavā, Meiju ceļā, Kauguros, Engures ielā, Liepājā, Dzērves, Dzirciema, Lielajā ielā, kā arī Siena un Ziemeļu ielās un Ludzā, Latgales ielā, Ogrē, Brīvības ielā, Preiļos, Aglonas ielā, Valmierā Nākotnes ielā, Ventspilī, Aleksandra ielā, kā arī vairāki “Maxima” veikali Rīgā 23.jūnijā strādās no pulksten 8 līdz 21, bet 24.jūnijā darbosies no pulksten 11 līdz 22.

Izmaiņas paredzētas arī Rīgas tirgu darba laikos. “Rīgas Centrāltirgus” mārketinga direktors Ivars Jakovels pastāstīja, ka 23.jūnijā “Rīgas Centrāltirgus” gaļas paviljons un tirgus atklātā teritorija – rūpniecības preču tirgus un tirdzniecības nams Spīķeru ielā – strādās no pulksten 7 līdz 17, bet sakņu un zivju paviljons būs atvērts no pulksten 8 līdz 17.

Zemnieku tirgus būs slēgts no 23.jūnija, pulksten 17 līdz 24.jūnija, pulksten 8.

Turpretī 24.jūnijā “Rīgas Centrāltirgus” sakņu, gaļas un zivju paviljons būs slēgts, savukārt tirgus atklātā teritorija – rūpniecības preču tirgus un tirdzniecības nams Spīķeru ielā – strādās no pulksten 7 līdz 17.

Savukārt “Vidzemes tirgus” 23.jūnijā strādās no pulksten 8 līdz 17, bet 24.jūnijā būs slēgts.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. … skumji. Lielveikalu slēdz 20:00 ,bet pircēju nav jau kopš 14:00 staigātāji līdz 16:00….. kāda velna pēc spīdzina pārdevējus liekas 4 stundas????

  2. Beidzot arī daļai tirgotājiem kaut nedaudz,bet atelpa.Paldies ka sākiet pieradināt tautu svētkiem.Vēlētos drīzāku svētdienas svinēšanu – SVĒTĪŠANU kā tas jau izsenis ir rakstīts grāmatu grāmatā – BĪBELĒ.

  3. Beidzot arī daļai tirgotājiem kaut nedaudz,bet atelpa.Paldies ka sākiet pieradināt tautu svētkiem.Vēlētos drīzāku svētdienas svinēšanu – SVĒTĪŠANU kā tas aju izssenis ir rakstīts grāmatu grāmatā – BŌBELĒ>

  4. Tas ir tikai normali,veikalu darbinieki tacu ari ir cilveki

  5. Beidzot! Man nekas nebūtu pretī, ja arī citus svētkus varētu svinēt veikalu darbinieki.

  6. Tas ir tikai loģiski, visi grib izbaudīt svētkus.

Draugiem Facebook Twitter Google+