Mobilā versija
-1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
15. jūlijs, 2016
Drukāt

Lielveikalos nopērkamas Latvijā audzētas avenes, ērkšķogas un jāņogas (4)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

No šodienas visos lielākajos “Maxima Latvija” XXX un XX formāta veikalos iedzīvotājiem ir iespējams iegādāties vietējās avenes, ērkšķogas, jāņogas un upenes, informē veikalu tīkla pārstāvji.

“Lai gan vasara jau ir vidū, aveņu, jāņogu, upeņu un ērkšķogu sezona ir nesen tik sākusies. Vasaras laikā iedzīvotāji labprāt savus iepirkumu groziņus papildina ar dažādām vietējām veltēm, tai skaitā, ogām, lai iepriecinātu savu ģimeni gan ar dažādiem saldiem ēdieniem, kas pagatavoti no vasaras ogām, gan svaigā veidā baudītu gardās ogas,” norāda “Maxima Latvija” Komunikācijas speciāliste Zane Udrase.

Jāņogu, ērkšķogu un upeņu cena “Maxima Latvija” veikalos ir 2,99 eiro par 500g iepakojumu, bet aveņu cena – 2,29 eiro par 250g iepakojumu. Latvijā audzētās ogas “Maxima Latvija” veikaliem piegādā SIA “Meža veltes”.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Ja jāņogas var tirgot pa 5,98 eur/kg, tad nu kaut kas ar cenu politiku Maximā (arī citos lielveikalos) nav kartībā.

  2. UN MAXIMA X VEIKALOS NEBŪS ŠO OGU????????????

  3. UN MAXIMA X VEIKALOS ŠO OGU NEBŪS??????????

  4. Lielveikalos jau viss ir “Latvijā audzēts”…Var jau būt, ka kāds tam arī tic…Izsaku līdzjūtību.

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+