×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.1°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
8. decembris, 2016
Drukāt

Vajadzējis pateikt visu, lai iegūtu mieru: Liene Šomase atvainojas (12)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Liene Šomase

Pēdējā laika lielāko rezonansi sabiedrības un mūziķu aprindās raisījusi dziedātājas Lienes Šomases nesenā uzstāšanās Daugavpilī, kur tā vietā, lai sanākušos priecēta ar savām dziesmām, viņa pauda savu viedokli, lietojot necenzētus vārdus, par valstī notiekošo.

Šodien savā “Facebook” profilā Liene Šomase publicējusi atvainošanās vēstuli, kā arī teikusi paldies par atbalstu un sapratni.

L. Šomase atzīst, ka viņai bija “sakrājies uz sirds”.

“Nav attaisnojuma manai valodai, situācijai. Bet rezultāts mazliet ir panākts. Paldies Saeima un deputātiem,” viņa vienlaikus pauž.

Populārā dziedātāja turpina: “Paldies visiem, kas bija atnākuši uz šo pasākumu, paldies tā organizatoriem. Paldies tiem, kas uztvēra to, ko gribēju pateikt, un tiem, kas šausminājās. Paldies par sapratni un cieņu. Liels paldies sievietei, kas nofilmēja šo video un aizsūtīja medijiem, jo viņai laikam tas bija tiešām šausmīgs pārdzīvojums. Es no sirds ceru, ka tagad viņai ir sajūta, ka izdarījusi visai latviešu tautai svarīgu varoņdarbu, ka nu viņas sirdī ir miers un harmonija.”

“Manī ir liels miers. Laikam vajadzēja visu pateikt Daugavpilī uz skatuves, lai to iegūtu.”

“Es ATVAINOJOS tikai tiem koncerta apmeklētājiem, kas tovakar gaidīja skaistu, skanīgu Pirmās adventes koncertu un parasto Lienes uzstāšanos 20 minūšu garumā, bet saņēma manu divu minūšu runu, kas nebija īpaši ētiska – nepieņemama skatuvei un cilvēka prātam. Nevienam citam es atvainoties negribu,” saka Liene, kas sniegusi interviju “Privātajai Dzīvei”.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Lienite ,vajag uzspēlēt saksafonu,tad nerunāsi muļķibas, un ātrāk cilvēki aizmirsīs.ar alhaholu nav labi draudzēties!

 2. kapēc redakcija mūs nevarētu atbrivot no Ontuna?
  Cik cilvēkiem, kam piem. bukse dators un cik reizies viņš ed dzīvi. Kāda ir ideja to te turēt?

  • Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.) Atbildēt

   ;)))))

   Jā, patiešām – “kapēc redakcija mūs nevarētu atbrivot no” TIK totāli aprobežotiem “biogaļas izstrādājumiem”, kas vēl joprojām (?!?) truli nejēdz (vai pat apzināti nevēlas jēgt un konsekventi respektēt) vispārzināmas elementāras lietas? T.sk. arī šo:

   =======

   Latvijas Republikas SATVERSME.

   VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

   89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

   90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

   91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

   100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. CENZŪRA ir AIZLIEGTA.

   =======

   Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”
   .
   Savukārt, attiecībā uz šo klaji demagoģisko BEZjēgas ķērcienu:

   “Cik cilvēkiem, kam piem. bukse dators un cik reizies viņš ed dzīvi. Kāda ir ideja to te turēt?”

   – interesanti, patiešām – cik šajā pašreizējā “valstī” ir tādu nožēlojami analfabētisku un taml. “bremzētu” bezcerīgi aprobežotu “biogaļas izstrādājumu”, kam NEVIS “bukse dators”, BET GAN “buksē smadzeņpods” jeb ir TIK nepārvarami apgrūtināta elementāra DOMĀŠANA?

   Un, līdz ar to – “cik reizes ēd dzīvi” šāds vismaz “pa minimumu” sakarīgi smadzeņot NEspējīgs personāžs ar savu acīmredzami NEadekvāto izpildīšanos (pie tam, vēl – atļaujoties šādi izpildīties publiskajā telpā!?!???) gan SEV, gan arī normāliem cilvēkiem??

   Visbeidzot – “labs jautājums”, patiešām: “Kāda ir ideja te turēt” TĀDUS bezcerīgi aprobežotus LUMPEŅUS, kam “buksē smadzeņpods” un kas šo savu personīgo (ģenētiski patoloģisko?) intelektuālās impotences problēmu atļaujas reducēt jeb “pārkrāmēt, izspēlēt” uz normāliem cilvēkiem???

   ————–

   Ir sacīts: “Domāšana, šķiet, ir ļoti smags darbs – tādēļ arī pasaulē tik maz cilvēku ar to nodarbojas.”

   Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.” 😉

   • Ja tu izteiktos īsāk, kāds varbūt tevi ari lasītu.
    Pašlaik nokvalificē ka ” palags” un šķir pāri. Pie tam ka pie katra raksta līdzīga izskata palags atkārtojas. tas vēl piefiksēts.

    • O.M.© (lit.pseid.) Atbildēt

     ;)))))))))

     Vēlreiz – priekš ĪPAŠI skarbi aprobežotām “fiškas bremzēm” – skat. iepriekš publiskoto viedokli:
     .
     Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.) 9. decembris, 2016., 16:31
     .
     Un, kā ir sacīts: “DOMĀ līdzi!!!…” T.i., dabiski – ja tev ir ar ko DOMĀT un tu vispār esi spējīgs uz to. 😉

     Kā arī, papildus iepriekš minētajam – skat. sekojošu, uz taml. totālām “bremzēm” attiecināmu rekomendāciju:

     1. tu pacenties tomēr absolvēt vismaz palīgskolas sākumklasītes un vismaz puslīdz ciešami apgūt savu dzimto (???) valodu, kuru tu atļaujies bezjēdzīgi tizli kropļot pat publiskajā telpā.

     2. Pēc tam – pacenties atrast pienācīgi kvalificētu psihoterapeitu jeb “galvas dakteri”, kurš (cerams, jo – vismaz teorētiski tas varētu būt iespējams, kaut vai “pa minimumu”) apņemtos “sakratīt pa vietām” to galertveidīgo substanci, kas derdzīgi žļurkstēdama skalojas tavā starpausu tilpumā.

     3. Visbeidzot – ja tev tomēr ienākas nepārvarama vēlme mēģināt “sakomunicēt” ar normāliem cilvēkiem, vai (pat!?) atļauties riskēt “uzbraukt” kādam no minētajiem – pacenties tomēr PIRMS tam max. iespējami “atbildīgi” apjēgt / izpildīt iepriekš (1. un 2. punktos) visnotaļ pamatoti rekomendēto.

     Ir sacīts: “Pat bezcerīgs muļķis var tikt uzskatīts par normālu cilvēku – ja vien šis neatļaujas savu muļķību “prezentēt”, uzbāžoties ar to citiem.” 😉

     Un, arī: “Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR.”

 3. Nedzirdēju tekstu, jo nestradā skaņa datoram, bet atvainoties nevajadzēja. Ja dari tad dari un zini ko dari un ej līdz galam un neatvainojies.
  IR lietas, par ko vajag atvainoties. Bet šī neizskatās pēc tādas.
  tagad tas izskatās pēc mazdušības un pakļaušanās spiedienam.

 4. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

  Un, arī: “Nevajag “ķert kreņķi” par divām lietām – par to, ko var labot (tāpēc, ka VAR to mainīt), un par to, ko nevar labot (tāpēc, ka nav jēgas “cepties” par to, ko NEVAR ietekmēt).” 😉

  =======

  “Bet citādi – VISS rullē un pa košo!…”
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  (…)
  Par laimi – šajā “valstī” CITĀ ziņā,
  Viss “rullē perfekti” (pauž plašsaziņa):
  “Gan valdība par pavalstniekiem gādā,
  Gan sabiedrība (lojāla!) daudz strādā ~
  Ne kāds pa SILI bradā, rukšķu barā,
  Ne “glupais pūlis” streso, vīlies varā,
  Ne daži “sugas biedri” rij un laupa,
  Ne daudzi “pārējie” pa grasim taupa,
  Gan svētkus svin (pie TV truli tupot),
  Gan “kampaņās” ‘ņem dalību’ (pa glupo),
  Gan “sašutinās”, ja kas nav pa prātam
  (Gan “lumpeņiem”, gan varas “aparātam”),
  Pat – “demisijas” pieprasa, vai sodus
  (Ja “masām” šķiet, ka daži “nogāž podus”) ~
  Tad “MĒS” pa “pagalītei sārtā metam”,
  “Caur svilpi tvaiku nolaižot” (pa retam!)…

  Bet citādi – šai “valstī” Latv(ĀN)ijā,
  Pa košo rullē VISS – kā “Leiputrijā”:
  Šeit piena upes ķīseļkrastus mērcē
  (Ne – SILE smako rukšķu vircas tērcē),
  Un putras kalniem – bieza zafte virsū
  (Ne – viss un vienmēr sanāk kā caur …”ķēķi”),
  Uz naudas (SVEŠAS) – Milda (VĒL), kā dzīva
  (Ne – LATU nokauj “euro” sērga sīva),
  Gan darba netrūkst ļautiņiem, gan maizes
  (Ne – “simtlatnieku” / “emigrantu” šaizes),
  Gan “pensīšos” var bezrūpīgi “kūkot”
  (Ne – ubaggrašus “pašvaldoņos” lūkot),
  Pat grūtdienīšiem pieciešami klājas
  (Ne – cer, ka šie “pa fikso atstieps kājas”) ~
  Par šito – “tautai” prieks, kas “valsti” ciena
  (Ko PAŠI “latv(ĀN)ieši” ‘laiž pēc piena’)!!!…”

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 5. Arī atvainošanās skan kā ņirgāšanās, kura bija redzama arī tovakar uz skatuves… Pa šo laiku varēja arī ko prātīgāku sacerēt!

 6. Un kā ar potenciālajiem klausītājiem–vai tie nerūp????Nesaprotu viņu!!!!

  • hmmmmhmmm, ko nozīmē ? Dziedātāja atvainojas tiem, kuri bija tanī koncertā, atvainojas par notikušo, vai ne tā?

 7. Ir teiciens :Labāk vēlāk nekā nemaz. Cik noprotu Lienes uzvedībā vainojams alkohols (tas gan nekalpo par attaisnojumu), jā, izskrēja tas, kas nospiež sirdi. Trakoti žēl, ka nemācēja iztikt bez rupjībām.Domāju, ka ieguva mācību, ka tas neatkārtosies.
  Bet kā ar RD vadošajiem? Melo vienā melošanā pie skaidra saprāta, un turpina melot arī tad, kad kārtējie meli ir atklāti. Kurš tad vairāk ļaunuma nodara sabiedrībai?

 8. Izlietu ūdeni nesasmelsi. Manās acīs ļoti kritās viņas reputācija.

Draugiem Facebook Twitter Google+