Uncategorized

Liene Šomase par jaunajām attiecībām runā nelabprāt 6

Foto – Facebook.com

Kā vēsta žurnāls “Kas Jauns”, kopš pērnā gada rudens dziedātāja Liene Šomase (30) ir kopā ar bijušo volejbolistu Gintu Gulbi (36). Tiesa, viņa nevēlas atklāt kā abi iepazinušies, jo šobrīd apzinās un novērtē, kas ir attiecības un mīļotais vīrietis un gribas to nosargāt.

Līdz šim attiecībās dziedātājai nav veicies. Ar meitiņas Gabrielas, kurai rudenī paliks septiņi gadi un kura uzsāks skolas gaitas, tēvu Mārtiņu Samuli dziedātāja izšķīrās nepilnu gadu pēc meitas dzimšanas. Pēcāk Liene manīta gan nu jau skandalozā bijušā aktrises Agneses Zeltiņas drauga Rūdolfa Brēmaņa sabiedrībā, gan kopā ar sportistu Tāli Bangu un uzņēmēju Alvi Sāru. Pērnā gada vasarā klīda runas par dziedātājas un dizaina mākslinieka Gosh jeb Guntara Ošenieka attiecībām.

Savukārt ar skandālu beidzās Lienes Šomases un bijušā hokejista Bruno Holsta attiecības. Dziedātāja tolaik stāstīja, ka Bruno vairākus mēnešus dzīvojis pie viņas. Liene maksājusi gan par pārtiku, gan dzīvokli, bet Bruno slepus pārdevis Lienes automašīnu, naudu paturot sev, bet laikam ar to vēl nav bijis gana un izveicīgais kavalieris nozadzis vēl 800 eiro.

LA.lv