×
Mobilā versija
+8°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
5. jūnijs, 2015
Drukāt

Lienes Jansones jaunais projekts

jansone

Ilggadējā Latvijas sieviešu basketbola valstsvienības spēlētāja Liene Jansone sākusi īstenot projektu “Nine9”, kurā vēlas dalīties iegūtajā pieredzē un palīdzēt jaunajiem basketbolistiem un basketbolistēm pilnveidot iemaņas.
“18 gadus ilgās karjeras laikā esmu uzkrājusi pieredzi jauniešu, koledžas un profesionālajā līmenī, kurā vēlos dalīties ar jauniešiem. “Nine9″ ir mana apņemšanās nodrošināt individuālu pieeju katram interesentam, lai palīdzētu pilnībā izmantot savu potenciālu un sasniegt savus mērķus laukumā un dzīvē,” izteikusies sportiste. “Lielākais “Nine9″ izaicinājums – palīdzēt sagatavoties studijām ASV, kur basketbola spēlēšanu iespējams veiksmīgi apvienot ar akadēmiskajiem sasniegumiem.”
Projekta informatīvais vakars risināsies otrdien, 9.jūnijā, plkst.17 sporta kompleksā “Jugla” (Juglas ielā 16). Uz to gaidīti visi interesenti.
Projekta “Nine9” laikā risināsies gan individuālās, gan grupu treniņu sesijas, pārrunas, pieredzes apmaiņa, iedvesmojoši stāsti un treniņnometne, bet augustā komanda dosies uz turnīru ASV.
Kā sola Jansone, projekta īstenošanā tika iesaistīti speciālisti ar pieredzi dažādās jomās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+