Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
18. marts, 2015
Drukāt

Liepājā aiztur septiņus narkotiku tirgoņus

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes (KRP) darbinieki aizvadītās nedēļas nogalē aizturēja septiņu cilvēku grupu, kas Liepājā nodarbojās ar narkotisku vielu tirdzniecību un glabāšanu realizācijas nolūkos lielā apmērā, informē VP KRP.

Policisti pie aizturētajām personām, kā arī viņu dzīvesvietā kratīšanas laikā kopumā izņēma 521 iepakojumu ar zaļganbrūnas krāsas augu maisījumu. Saskaņā ar ekspertīzes rezultātiem 65 iepakojumos bijušas narkotiskās vielas, pārējie iepakojumi vēl tiek pārbaudīti.

Kratīšanu laikā izņemta arī nauda, svari, kas izmantoti augu svēršanai, kā arī vairāki simti tukšu polimēra maisiņu, kas paredzēti fasēšanai.

Kriminālprocesā visas septiņas personas atzītas par aizdomās turētajām. No tām četrām piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis, bet trijām – apcietinājums.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+