Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
4. aprīlis, 2014
Drukāt

Liepājā akcijā piedāvās apmainīt cigareti pret burkānu

Foto-Stock.xchngFoto-Stock.xchng

Liepājas Jauniešu mājā pirmdien, 7.aprīlī, risināsies Veselības diena, kuras laikā notiks akcija “Maini cigareti pret burkānu” un tikšanās ar veselīga dzīvesveida entuziastu Kristapu Ditki, informē pašvaldības pārstāve Gunta Jākobsone.

Jauniešu mājā pirmo reizi darbosies cigarešu maiņas punkts, kurā no plkst. 14 līdz 17 veselībai kaitīgos nikotīna izstrādājumus būs iespējams samainīt pret sulīgu burkānu. Dārzenis smēķu vietā tiks piedāvāts arī Vecliepājas ielas gājējiem.

Nedaudz vēlāk – no plkst. 18 līdz 20 – no iemainītajām cigaretēm kopīgi tiks veidota pretsmēķēšanas instalācija.

Savukārt no 16 līdz 17 ikvienam, kurš vēlēsies atjaunot izsīkušos spēka un enerģijas krājumus, veselīga dzīvesveida entuziasts Kristaps Ditke sola gan efektīvu atpūtu, gan īstu prāta higiēnu un bateriju uzlādi “prieka uzrāvienam” pavasarī.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+