×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
7. jūlijs, 2016
Drukāt

Liepājā atgriežas ielu teātris

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Nedēļas nogalē, 8. un 9. jūlijā jau desmito gadu pēc kārtas liepājniekiem un tās viesiem ir iespēja redzēt profesionālus ielu māksliniekus no dažādām pasaules valstīm Starptautiskajā Ielu teātru festivālā “Zeme. Debess. Jūra”, LA.lv uzzināja pilsētas domē.

Kā jau ierasts, festivāls notiks divas dienas. Piektdienas vakarā Rožu laukumā festivāla mākslinieki būs sastopami dažādās norises vietās – uz lielās skatuves, pie laternas blakus Liepājas Leļļu teātrim un zālājā, kur apmeklētāji varēs vērot priekšnesumus, zvilnot uz mīkstiem pufiem.

Staigājot pa Rožu laukumu, skatītājiem jābūt vērīgiem, jo pa ceļam varēs sastapt dzīvo skulptūru no Portugāles un jaunus iespaidīgus tērpus būs radījusi “GA Studio” no Liepājas.

Savukārt jautrību festivālā radīs Jasons (Lielbritānija) un Mauro (Spānija). Īsts “spridzeklis” ar Bīt-Box skaņām, žonglēšanu un komēdiju solās būt DJ Baskers jeb Andrea (Itālija).

Festivāla organizatore Lita Belte-Svētiņa sarūpējusi viesmāksliniekus, kas ar lielu sajūsmu Liepājā tika uzņemti iepriekšējos gados. Iespaidīgā, četrus metrus garā marionete un dāma uz divmetrīgas bumbas no Nīderlandes un tik pat iespaidīgie pneimoroboti jeb lielās piepūšamās lelles no Baltkrievijas.

Starptautiskais Ielu teātru festivāls tiks atklāts ar moto triāla šova paraugdemonstrējumiem, bet, norietot saulei, būs vērojams ļoti iespaidīgs ugunsšovs no Lietuvas trupas “Ugunies Valdovai”. Divas dažādas kostīmu izrādes uz ķekatām būs sagatavojuši Bulgārijas mākslinieki. Piektdienas vakarā tie būs mistiski tēli, kuri eleganti slīdēs cauri pūlim, sniedzot cilvēkiem iespēju saklausīt mūziku, kas nāk no bumbas, bet festivāla otrajā dienā – pilsētas promenādē, tās būs pasaku puķes ar reibinošu ziedu aromātu.

Starptautiskais Ielu teātru festivāls “Zeme.Debess.Jūra2016” – 8. jūlijā, plkst. 19 Rožu laukumā un 9. jūlijā pilsētas promenādē plkst. 12.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+