×
Mobilā versija
+11.0°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
3. maijs, 2012
Drukāt

Liepājā atkal mēģināts aizdedzināt šūšanas uzņēmumu

ugunsdzeseji_dzes

Liepājā pagājušajā naktī atkal mēģināts aizdedzināt kādu šūšanas uzņēmumu, aģentūrai BNS apstiprināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigādes Liepājas 1.daļas komandieris Romāns Andrijauskas.

Strazdu ielā 3 pa izsistu pirmā stāva logu uzņēmuma telpās mēģināts iemest degmaisījumā samērcētu un aizdedzinātu lupatu vīstokli. Taču tas logā iestrēdzis, līdz ar to nekas nav aizdedzies.

Aģentūra BNS noskaidroja, ka Strazdu ielā 3 darbojas šūšanas uzņēmums “Grācija – Rim”.

Martā fiksēti vairāki aizdomīgi ugunsgrēki šūšanas ražotnēs, un ir aizdomas, ka pilsētā notiek izrēķināšanās ar šīs nozares uzņēmumiem.

Policija pagaidām atturas sniegt sīkāku informāciju par aizdomīgo ugunsgrēku izmeklēšanas gaitu, plašāk par to solot pastāstīt preses konferencē 11.maijā.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse iepriekš aģentūrai BNS apstiprināja, ka visi degšanas gadījumi ir līdzīgi un policija ir sākusi izmeklēšanu, lai noskaidrotu, vai ražotnes aizdedzinātas tīši.

Degšana notikusi uzņēmumu “Novella”, “Stefi-L” un “Lokis” ražotnēs.

Saeimas deputāts Valērijs Agešins (“Saskaņas centrs”) nosūtījis vēstuli iekšlietu ministram Rihardam Kozlovskim (Reformu partija), lūdzot pievērst pastiprinātu uzmanību vairāku Liepājas šūšanas uzņēmumu ugunsgrēku izmeklēšanai.

“Nez vai ugunsgrēkus vienlaikus vairākās ražotnēs var uzskatīt par apstākļu sakritību! Tas viss rada aizdomas par ļaunprātīgu akciju, kas vērsta uz biznesa iznīcināšanu. Piebildīšu arī, ka Liepājā darbojas 60 šūšanas uzņēmumu un tajos kopumā ir nodarbināti 3000 cilvēku,” deputāts uzsvēris vēstulē un piebildis, ka par šiem gadījumiem pie viņa kā no Kurzemes un Liepājas ievēlēta deputāta vērsušies gan uzņēmumu darbinieki, gan Latvijas Veļas ražotāju asociācijas pārstāvji.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+