Mobilā versija
+18.3°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 20. jūlijs, 2017
9. jūnijs, 2015
Drukāt

Liepājā atsavina vērienīgu daudzumu nelegālo cigarešu un alkohola

Foto LETAFoto LETA

Maijā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes (VP KRP) darbinieki Liepājā izņēmuši kopumā vairāk nekā 209 000 nelikumīgu cigarešu un tonnu nelegālā alkohola, aģentūrai BNS pastāstīja VP pārstāve Signe Šteinberga.

VP KRP Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki 27.maijā Liepājā, Brīvības ielā, garāžu kooperatīvā konstatēja, ka divi vīrieši kādā no garāžām un arī automašīnās uzglabāja nelikumīgus tabakas izstrādājumus un nelikumīgu alkoholisko dzērienu.

Par šo faktu tika uzsākts kriminālprocess, kura ietvaros veiktas neatliekamās izmeklēšanas darbības un atsavināti dažādu marku nelikumīgi tabakas izstrādājumi – 118 400 cigaretes, kā arī ap 1000 litru nelikumīga alkoholiskā dzēriena.

Kriminālprocesa ietvaros abas personas tika aizturētas, abām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi. Viens no vīriešiem jau iepriekš sodīts par pārkāpumiem, kas saistīti ar nelikumīgu akcīzes preču apri

Maija sākumā Liepājā tika konstatēts, ka vēl kāds vīrietis pārvadā nelikumīgus tabakas izstrādājumus. Arī šajā gadījumā uzsākts kriminālprocess, kura ietvaros atsavinātas 90 930 cigaretes bez Latvijas akcīzes marķējuma. Vīrietis aizturēts, viņam piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Abos kriminālprocesos pirmstiesas izmeklēšana turpinās.

Pievienot komentāru

Sasauc Saeimas ārkārtas sēdi nodokļu reformas likumu izskatīšanai pirmajā lasījumā (2)Saeimas Prezidijs sasauca parlamenta ārkārtas sēdi, kas notiks piektdien, 21.jūlijā, plkst.10, lai izskatītu nodokļu reformas likumus pirmajā lasījumā.
Satrauc aicinājums ārstus neparakstīt e-veselības līgumu un sistēmu nelietot (14)Primārās aprūpes pieejamība valstī ir atjaunojusies, un ģimenes ārsta praksē vidēji tiek uzņemti apmēram 19 pacienti, šodien preses konferencē par rīcību saistībā
Draugiem Facebook Twitter Google+