Mobilā versija
-3.8°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
9. jūnijs, 2015
Drukāt

Liepājā atsavina vērienīgu daudzumu nelegālo cigarešu un alkohola

Foto LETAFoto LETA

Maijā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes (VP KRP) darbinieki Liepājā izņēmuši kopumā vairāk nekā 209 000 nelikumīgu cigarešu un tonnu nelegālā alkohola, aģentūrai BNS pastāstīja VP pārstāve Signe Šteinberga.

VP KRP Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki 27.maijā Liepājā, Brīvības ielā, garāžu kooperatīvā konstatēja, ka divi vīrieši kādā no garāžām un arī automašīnās uzglabāja nelikumīgus tabakas izstrādājumus un nelikumīgu alkoholisko dzērienu.

Par šo faktu tika uzsākts kriminālprocess, kura ietvaros veiktas neatliekamās izmeklēšanas darbības un atsavināti dažādu marku nelikumīgi tabakas izstrādājumi – 118 400 cigaretes, kā arī ap 1000 litru nelikumīga alkoholiskā dzēriena.

Kriminālprocesa ietvaros abas personas tika aizturētas, abām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi. Viens no vīriešiem jau iepriekš sodīts par pārkāpumiem, kas saistīti ar nelikumīgu akcīzes preču apri

Maija sākumā Liepājā tika konstatēts, ka vēl kāds vīrietis pārvadā nelikumīgus tabakas izstrādājumus. Arī šajā gadījumā uzsākts kriminālprocess, kura ietvaros atsavinātas 90 930 cigaretes bez Latvijas akcīzes marķējuma. Vīrietis aizturēts, viņam piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Abos kriminālprocesos pirmstiesas izmeklēšana turpinās.

Pievienot komentāru

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+