Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
9. jūnijs, 2015
Drukāt

Liepājā atsavina vērienīgu daudzumu nelegālo cigarešu un alkohola

Foto LETAFoto LETA

Maijā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes (VP KRP) darbinieki Liepājā izņēmuši kopumā vairāk nekā 209 000 nelikumīgu cigarešu un tonnu nelegālā alkohola, aģentūrai BNS pastāstīja VP pārstāve Signe Šteinberga.

VP KRP Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki 27.maijā Liepājā, Brīvības ielā, garāžu kooperatīvā konstatēja, ka divi vīrieši kādā no garāžām un arī automašīnās uzglabāja nelikumīgus tabakas izstrādājumus un nelikumīgu alkoholisko dzērienu.

Par šo faktu tika uzsākts kriminālprocess, kura ietvaros veiktas neatliekamās izmeklēšanas darbības un atsavināti dažādu marku nelikumīgi tabakas izstrādājumi – 118 400 cigaretes, kā arī ap 1000 litru nelikumīga alkoholiskā dzēriena.

Kriminālprocesa ietvaros abas personas tika aizturētas, abām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi. Viens no vīriešiem jau iepriekš sodīts par pārkāpumiem, kas saistīti ar nelikumīgu akcīzes preču apri

Maija sākumā Liepājā tika konstatēts, ka vēl kāds vīrietis pārvadā nelikumīgus tabakas izstrādājumus. Arī šajā gadījumā uzsākts kriminālprocess, kura ietvaros atsavinātas 90 930 cigaretes bez Latvijas akcīzes marķējuma. Vīrietis aizturēts, viņam piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Abos kriminālprocesos pirmstiesas izmeklēšana turpinās.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (26)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+