×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
20. janvāris, 2017
Drukāt

Liepājā autobuss notriec sirmgalvi; šokē cilvēku vienaldzība (11)

Kadrs no Youtube.com videoKadrs no Youtube.com video

AS “Liepājas autobusu parks” šofera vadītais sabiedriskais autobuss notriecis sirmgalvi un atteicies sniegt palīdzību viņa dzīvības glābšanai, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Liepājā ap pulksten 18.30 kāds vīrietis neatļautā vietā šķērsojis brauktuvi, kā rezultātā viņu notriecis AS “Liepājas autobusu parks” autobuss.

Vīrietis uz brauktuves autobusa priekšā nokritis bezsamaņā un asiņojis. To pamanījusi liepājniece Sindija, kuru šokējusi cilvēku vienaldzība:”Bija drausmīgs skats! Asinis, cilvēks viens pats, neviena nav blakus, pat ne tuvumā. Cilvēki gāja garām, brauca automašīnās un skatījās. Tas arī viss. Es piestāju malā un gāju palīdzēt.”

Sieviete raidījumam atklāj, ka autobusa šoferis sēdējis pie stūres un runājis pa telefonu. Arī pasažieri un citi pilsētnieki vien noraudzījušies. Viņa šoferim vaicājusi, vai izsaukta neatliekamā palīdzība. Uz jautājumu autobusa vadītājs neesot reaģējis, par to, ka mediķi izsaukti, esot informējis cits cilvēks.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Izņemot dažus, bet pārējie komentāri PILNĪGI garām! Situācijas tiešām dzīvē var būt dažādas un fakts, ka ne visi panes skatīt asinis! Kāds labums no apzīmējuma “vecis”??? KĀDS? Mīļie, vecums pienāk ĻOTI ĀTRI!!! Nav jāsaspringst komentāros, gaidot vecumu!?? Es noteikti nesaspringšu!

 2. Izturēju noskatījos visa ieraksta garumā. Nenormāla reakcija šoferim un arī pārējiem! NEVIENS nepieiet pie cietušā, it kā viņš vispār nebūtu cilvēks!!!! Vai nav vienalga, kas viņš ir un no kurienes izlīda priekšā? Viņš guļ un asiņo, bet NEVIENS pat klāt neiet kā pie kāda traka suņa. Asinis tek, neviens pat lupatu pie galvas nepieliek, kamēr ātrie brauc. Kaut brīdinājuma trīsstūri kāds būtu nolicis, lai kāds cits to notriekto nabagu nesabrauc vēlreiz!
  Pilnīgi neneormāla sabiedrība.

 3. Nevis sirmgalvis,bet vecis! Vecis pēkšņi izlīda autobusa priekšā neatļautā vietā,kur nav gājēju pāreja!

  • Visādas situācijas gadās, bet tāpēc jau nav attaisnojuma cietsirdīgai rīcībai. Situācijās parādās cilvēku īstā seja. Šeit izskatās, ka tie nesabrauktie uzvedas kā sadisti vai idioti (varbūt marsieši)

 4. Latviesu vienaldziba soke.Tas nozime ka pamaz uz Sibiriju tikusi ekskursija,vai ari kamer pasiem nekas nenotiks,tikmer nesaks domat.Kur nu vel jaunie….lai sabiedriska transportta palaistu vecaka gadijuma cilvekus apsesties,jaunie laiz mulki.

 5. Nevis sirmgalvis,bet vecis,kas iziet pēkšņi autobusam priekšā!

 6. Ja vien cien. Sindija zinātu VISU situāciju!!

Draugiem Facebook Twitter Google+