×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
8. maijs, 2014
Drukāt

Liepājā avarējušo lidmašīnu pilotējis pieredzējis kaskadieru triku meistars (1)

Foto - aviobaltica.comFoto - aviobaltica.com

Šopēcpusdien Liepājas lidostā avarējušo lidmašīnu pilotējis pieredzējis kaskadieru triku meistars, 1966.gadā dzimušais Gints Bubieris, aģentūrai LETA apstiprināja viņa kolēģis.

Avārija notikusi privāta lidojuma laikā. Kādi varētu būt negadījuma iemesli, Bubiera kolēģis atturējās minēt, vien uzsvēra, ka “drošība viņam bija pirmajā vietā”.

Bubiers esot lidojis ar lidmašīnu “Pitts S2B”. Ikdienā viņš mācījis citiem lidotājiem izpildīt akrobātiskos trikus, bet nav apmācījis pilotus komerciāliem lidojumiem.

Kā liecina internetā pieejamā informācija, Bubiers bijis aviošovu entuziasts un pēdējā laikā bieži izpildījis trikus virs Liepājas. Viņš piedalījies arī Rīgas aviācijas svētkos.
“Firmas.lv” informācija liecina, ka Bubieris bijis dalībnieks vairākos salīdzinoši nelielos ar aviācijas nozari saistītos uzņēmumos.

Liepājnieks Vilis Brūvers mikroblogošanas vietnē “Twitter” šovakar atzinis, ka Bubiera bojāeja ir liels zaudējums Liepājai un visai Latvijai.

Kā ziņots, šopēcpusdien Liepājas lidostā avarēja neliela sporta lidmašīna. Negadījumā gāja bojā tās pilots.

Lai noskaidrotu visus negadījuma apstākļus, policijā par notikušo sākts kriminālprocess. Informēta arī Civilās aviācijas aģentūra.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Man ir grieztas bremžu šļaukas mašīnai, ir inscenēta “Audi” ietriekšanās manā automašīnā, ir pret mani lietotas gāzveida vēzi izraisošas vielas. Jā, Latvijā ir grūti dzīvot, ja tu esi spējīgs cilvēks un šīs valsts patriots. Latvijas Drošības policijas mērķi nav pilsoņu drošība, diemžēl.

Draugiem Facebook Twitter Google+