Mobilā versija
+6.8°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
31. marts, 2014
Drukāt

Liepājā bērnus gaidīs “Meitenīte ar sērkociņiem”

Liepajas Lellu teatris

Par godu Hansa Kristiana Andersena (2.04.1805-04.08.1875) dzimšanas dienai, Liepājas Leļļu teātris iestudējis jaunu uzvedumu – “Meitenīte ar sērkociņiem”, kuram pirmizrāde gaidāma 5. aprīlī, liecina informācija Liepājas Leļļu teātra mājas lapā.

Veidotāji stāsta ka šī nebūs tipiska leļļu izrāde, tajā muzikāla izrāde – dzīvā plāna tēlojums – apvienosies ar ēnu spēli aiz ekrāna. Tāpat režisore iesaka vecākiem neņemt uz izrādi līdzi bērnus, kuri jaunāki par pieciem gadiem.

Izrādes režisore ir Lita Belte, scenogrāfiju veidojusi Maruta Eistere, izrādes horeogrāfe – Inga Krasovska, bet lomās varēs redzēt Madaru Enkuzenu, Daci Doroškevicu, Matīsu Milleru un Kristapu Pinsteru.

Pievienot komentāru

Objektu Dobelē saista ar 11. septembri; dome aicina nedramatizēt (5)Sociālajos tīklos izraisījusies diskusija par Dobeles pilsētas domes fasādeis piestiprināto lidaparāta astes daļas mulāžu, kas daļai vērotāju likusi atcerēties 11. septembra notikumus ASV. Domes pārstāve Dzintra Matisone aicina šo instalāciju skatīties kontekstā ar ikgadējo Lielo sniegavīru saietu un nesaistīt ar traģēdijām.
Draugiem Facebook Twitter Google+