Mobilā versija
+2.0°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
31. marts, 2014
Drukāt

Liepājā bērnus gaidīs “Meitenīte ar sērkociņiem”

Liepajas Lellu teatris

Par godu Hansa Kristiana Andersena (2.04.1805-04.08.1875) dzimšanas dienai, Liepājas Leļļu teātris iestudējis jaunu uzvedumu – “Meitenīte ar sērkociņiem”, kuram pirmizrāde gaidāma 5. aprīlī, liecina informācija Liepājas Leļļu teātra mājas lapā.

Veidotāji stāsta ka šī nebūs tipiska leļļu izrāde, tajā muzikāla izrāde – dzīvā plāna tēlojums – apvienosies ar ēnu spēli aiz ekrāna. Tāpat režisore iesaka vecākiem neņemt uz izrādi līdzi bērnus, kuri jaunāki par pieciem gadiem.

Izrādes režisore ir Lita Belte, scenogrāfiju veidojusi Maruta Eistere, izrādes horeogrāfe – Inga Krasovska, bet lomās varēs redzēt Madaru Enkuzenu, Daci Doroškevicu, Matīsu Milleru un Kristapu Pinsteru.

Pievienot komentāru

Mēnešreizes mākslā – pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?Ziņa par Ingrīdas Pičukānes izstādi "Sarkanā istaba", kurā viņa ataino ar mēnešreizēm saistīto personīgo pieredzi, zibenīgi uzkarsēja tīmekļa temperatūru līdz vairākiem simtiem komentāru. Gandrīz visi no tiem bija naidīgi, izsmējīgi un rupji. Vai menstruācija mākslā ir pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?
Draugiem Facebook Twitter Google+