Mobilā versija
Brīdinājums +15.1°C
Bērtulis, Boļeslavs
Ceturtdiena, 24. augusts, 2017
19. septembris, 2016
Drukāt

Liepājā būs apskatāms pasaulē lielākais kuģis no lego klucīšiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

21. septembrī Liepājā, stāvlaukumā pie koncertzāles “Lielais dzintars” no pulksten 8 līdz 15 varēs apskatīt pasaulē lielāko kuģi no LEGO klucīšiem. Kuģi apskatīt īpaši aicināti pirmskolas izglītības iestāžu, sākumskolu un pamatskolu audzēkņi, portālu LA.lv informēja Liepājas Kultūras pārvaldē.

Kuģis “Jubilejas Jūras Ceļš” (Jubilee Seaways) ir 12 metrus garš, teju trīs metrus augsts un sver nedaudz zem trim tonnām. Kuģa būvniecībā piedalījās “DFDS” kompānijas darbinieki no visas Eiropas, lai atzīmētu uzņēmuma 150. gadadienu. Viņu mērķis bija mainīt ierakstu Ginesa rekordu grāmatā, kas arī izdevās – 17. augustā Dānijā auditori no Ginesa rekordu grāmatas, dokumentējot oficālo ceremoniju pie piestātnes Kopenhāgenā, apstiprināja, ka tas patiešām ir pasaulē lielākais LEGO kuģis.

Kuģa “Jubilejas Jūras Ceļš” izrādīšanu Liepājā organizē “DFDS Logistics Baltic SIA” sadarbībā ar Liepājas Kultūras pārvaldi un Liepājas Ceļojošo leļļu teātri “Maska”.

Pievienot komentāru

“Lidoja” pa Ventspili: “BMW” vadītājs traucas ar ātrumu 226 km/h (4)Valsts policija (VP) 22.augustā ap plkst. 23:50 Ventspilī, Talsu ielā, apturējusi “BMW 535” transportlīdzekļa vadītāju, kurš atļauto 50 km/h vietā pa pilsētu traucies ar ātrumu 226 km/h, portālu LA.lv informēja VP pārstāve Madara Šeršņova.
Lielā neziņā gaida 2018. gada septembriSkolotājiem ļauj nedaudz ieskatīties jaunajā mācību saturā
Draugiem Facebook Twitter Google+