Mobilā versija
Brīdinājums -2.5°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
19. septembris, 2016
Drukāt

Liepājā būs apskatāms pasaulē lielākais kuģis no lego klucīšiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

21. septembrī Liepājā, stāvlaukumā pie koncertzāles “Lielais dzintars” no pulksten 8 līdz 15 varēs apskatīt pasaulē lielāko kuģi no LEGO klucīšiem. Kuģi apskatīt īpaši aicināti pirmskolas izglītības iestāžu, sākumskolu un pamatskolu audzēkņi, portālu LA.lv informēja Liepājas Kultūras pārvaldē.

Kuģis “Jubilejas Jūras Ceļš” (Jubilee Seaways) ir 12 metrus garš, teju trīs metrus augsts un sver nedaudz zem trim tonnām. Kuģa būvniecībā piedalījās “DFDS” kompānijas darbinieki no visas Eiropas, lai atzīmētu uzņēmuma 150. gadadienu. Viņu mērķis bija mainīt ierakstu Ginesa rekordu grāmatā, kas arī izdevās – 17. augustā Dānijā auditori no Ginesa rekordu grāmatas, dokumentējot oficālo ceremoniju pie piestātnes Kopenhāgenā, apstiprināja, ka tas patiešām ir pasaulē lielākais LEGO kuģis.

Kuģa “Jubilejas Jūras Ceļš” izrādīšanu Liepājā organizē “DFDS Logistics Baltic SIA” sadarbībā ar Liepājas Kultūras pārvaldi un Liepājas Ceļojošo leļļu teātri “Maska”.

Pievienot komentāru

Vējonis ar Lavrovu tikai sasveicināsLatvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis nupat notikušajā Minhenes drošības konferencē sēdējis plecu pie pleca ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu. Vai tā ir tikai nejaušība, un ko abas amatpersonas runājušas?
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+