Mobilā versija
-2.8°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
2. decembris, 2013
Drukāt

Liepājā daudzbērnu ģimenēm izmaksās Ziemassvētku pabalstus

Foto-LETAFoto-LETA

Nauda.

Liepājā ģimenēm, kas audzina četrus un vairāk nepilngadīgus bērnus, bērnus invalīdus, aizbildnībā esošus bērnus, no 4.decembra līdz 24.decembrim izmaksās Ziemassvētku pabalstus. Katram nepilngadīgajam pienākas pabalsts 10 latu apmērā, portālu “LA.lv” informēja pilsētas sabiedrisko attiecību pārstāve Gunta Jākobsone.

Ziemassvētku pabalstus bērnu vecāki vai aizbildņi, uzrādot pasi, var saņemt visās AS “Norvik banka” Liepājas filiālēs – tirdzniecības centrā “Ostmala”, tirdzniecības centrā “Kurzeme”, tirdzniecības centrā “XL Sala”, tirdzniecības centrā „IKI”, veikalā „Maxima”, Ziemeļu ielā 10, un veikala „TOP” ēkā, Pulkveža Brieža 14 (Karosta), Pētertirgū.

Lai saņemtu pabalstu, bērnu vecākiem jābūt deklarētiem Liepājā, klāstīja  Jākobsone, piebilstot, ka pilsētas Sociālais dienests nemitīgi pilnveido datu bāzi par ģimenēm ar bērniem, un šos sarakstus iesniedz bankā. Ja kāds, kuram pienākas pabalsts, nav sarakstā, informāciju iespējams precizēt Sociālo pakalpojumu daļā, zvanot 634 89674 vai 634 89668.

Ziemassvētku pabalstu izmaksai ģimenēm ar bērniem pašvaldība šogad atvēlējusi 15 000 latu.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (19)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Draugiem Facebook Twitter Google+