Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
2. decembris, 2013
Drukāt

Liepājā daudzbērnu ģimenēm izmaksās Ziemassvētku pabalstus

Foto-LETAFoto-LETA

Nauda.

Liepājā ģimenēm, kas audzina četrus un vairāk nepilngadīgus bērnus, bērnus invalīdus, aizbildnībā esošus bērnus, no 4.decembra līdz 24.decembrim izmaksās Ziemassvētku pabalstus. Katram nepilngadīgajam pienākas pabalsts 10 latu apmērā, portālu “LA.lv” informēja pilsētas sabiedrisko attiecību pārstāve Gunta Jākobsone.

Ziemassvētku pabalstus bērnu vecāki vai aizbildņi, uzrādot pasi, var saņemt visās AS “Norvik banka” Liepājas filiālēs – tirdzniecības centrā “Ostmala”, tirdzniecības centrā “Kurzeme”, tirdzniecības centrā “XL Sala”, tirdzniecības centrā „IKI”, veikalā „Maxima”, Ziemeļu ielā 10, un veikala „TOP” ēkā, Pulkveža Brieža 14 (Karosta), Pētertirgū.

Lai saņemtu pabalstu, bērnu vecākiem jābūt deklarētiem Liepājā, klāstīja  Jākobsone, piebilstot, ka pilsētas Sociālais dienests nemitīgi pilnveido datu bāzi par ģimenēm ar bērniem, un šos sarakstus iesniedz bankā. Ja kāds, kuram pienākas pabalsts, nav sarakstā, informāciju iespējams precizēt Sociālo pakalpojumu daļā, zvanot 634 89674 vai 634 89668.

Ziemassvētku pabalstu izmaksai ģimenēm ar bērniem pašvaldība šogad atvēlējusi 15 000 latu.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+