Ekonomika
Bizness

Liepājā durvis vērs pirmais “Rimi Mini”0


“Supernetto” veikals, ko plānots pārveidot par “Rimi Mini” Liepājā.
“Supernetto” veikals, ko plānots pārveidot par “Rimi Mini” Liepājā.
Foto: Egons Zīverts/liepajniekiem.lv

25. februārī uz rekonstrukciju slēgs veikalu “Supernetto” Kungu ielā, Liepājā, pēc portālā “liepajniekiem.lv” publicētās informācijas, vēsta paziņojums uz tirgotavas durvīm.

Veikals būs slēgts līdz 13. martam un pēc atjaunošanas tajā darbosies “Rimi mini”, apliecināja kompānijas “Rimi Latvia” pārstāve Dace Preisa.

Viņa skaidroja, ka, pārejot uz viena zīmola stratēģiju, visi “Supernetto” pakāpeniski pārtaps par “Rimi Mini” veikaliem.

“Katru gadu “Rimi Latvia” veic detalizētus pircēju paradumu pētījumus katrā veikalā visā Latvijā, aptaujājot tūkstošiem pircēju par to, kas konkrētajā veikalā viņiem patīk, kas būtu uzlabojams, kādas sortimenta izmaiņas būtu nepieciešamas.”

“”Supernetto” gadījumā liela daļa pircēju vēlējās plašāku sortimentu. Atbilstoši veselīga dzīvesveida tendencēm, vērojams liels pieprasījums pēc plašāka augļu un dārzeņu piedāvājuma.”

Saistītie raksti

Ņemot vērā gan pircēju vēlmes un pieprasījumu tirgū, gan uzņēmuma kopējo stratēģiju, izlemts stiprināt viena zīmola stratēģiju. Tādējādi “Rimi Latvia” veikalu tīklā no nākamā gada būs četru dažādu formātu veikali: “Rimi Hyper”, “Rimi Super”, “Rimi Express” un “Rimi Mini”, klāstīja D. Preisa.

Portāls “liepajniekiem.lv” jau rakstījis, ka šogad bija iecerēts sākt arī tirdzniecības centra “Ostmala” rekonstrukciju, taču tā atlikta līdz 2020. gadam.

LA.lv