Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
26. novembris, 2014
Drukāt

Liepājā gatavojas Ziemassvētkiem – izrotā ielas un tramvaju

Aigara Štāla fotoAigara Štāla foto

Svētku rotājumi jau ir izvietoti un nostiprināti skvērā pie Liepājas Universitātes.

Līdz šīs nedēļas nogalei Liepājā uzstādīs visus paredzētos Ziemassvētku rotājumus. Tie iemirdzēsies šīs nedēļas nogalē, taču viss krāšņums kļūs redzams pakāpeniski nākošās nedēļas laikā, informē Liepājas pilsētas pašvaldībā.

Tā kā Ziemassvētku egli liepājnieki iedegs šo svētdien, 30. novembrī, tā Rožu laukumā sliesies dienu iepriekš. Tāpat Adventes priekšvakarā izbrauks viens no Ziemassvētku vēstnešiem – tramvajs svētku noformējumā. Savukārt Rožu laukumā iedegs pirmo Adventes sveci.

Pašvaldībā klāsta, ka svētku rotājumi jau ir izvietoti un nostiprināti skvērā pie Liepājas Universitātes, uz tiltiem pāri tirdzniecības kanāliem un citviet pilsētā.
 
Pašvaldība Ziemassvētku rotas veidošanai atvēlējusi nedaudz vairāk par 80 000 eiro, kas gan ir mazāk nekā pērn. Pilsētas rotājumi būs skatāmi līdz nākamā gada februārim.

Savukārt no nākamās nedēļas trešdienas, 3. decembra, Liepājas pilsētas pašvaldība sāks izmaksāt Ziemassvētku pabalstus. Tas pienāksies ģimenēm, kuras audzina četrus un vairāk nepilngadīgus bērnus, bērnus ar īpašām vajadzībām, aizbildnībā esošus bērnus. Katram nepilngadīgajam bērnam pienākas pabalsts 15 eiro apmērā.

Ziemassvētku pabalstus bērnu vecāki vai aizbildņi, uzrādot pasi, līdz 23. decembrim varēs saņemt visos AS “Norvik banka” Liepājas filiāles klientu apkalpošanas centros. Lai saņemtu pabalstu, bērnu vecākiem jābūt deklarētiem Liepājā.

Sociālais dienests nemitīgi pilnveido datu bāzi par ģimenēm ar bērniem, un šie saraksti tiek iesniegti bankā. Ja kāds, kuram pienākas pabalsts, nav sarakstā, tad informāciju iespējams precizēt Sociālo pakalpojumu daļā, zvanot pa tālruni 63489674.

Ziemassvētku pabalstu izmaksai ģimenēm ar bērniem pašvaldība šogad atvēlējusi 15 896 eiro.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+