Liepājā intriga izpalika
 0

Latvijas basketbola līgas čempionāta tabulas kaimiņu divcīņā “Liepājas lauvas” savā laukumā sagrāva BK “Valmiera” (91:60). Aizvien principiālo sāncenšu komandas arī šogad turnīra tabulā atrodas līdzās, taču izslēgšanas spēlēm tuvojas pa dažādiem ceļiem.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

Jaunie liepājnieki ieguvuši pieredzi Baltijas basketbola līgas (BBL) elites cīņās, bet valmieriešiem galvenā trenera nomaiņa nav devusi gaidīto efektu – zaudējumi uzvaru skaitu turpina pārsniegt arī horvāta Zorana Kalpiča vadībā. Liepājā gaidītā intriga izplēnēja jau pirmajā puslaikā, kurā laukuma saimnieki ieguva vairāk nekā 20 punktu pārsvaru.

BBL ceturtdaļfinālā līdz vienas komandas divām uzvarām skaļa sensācija – Kauņas “Žalgiris” pirmajā spēlē Prieņos ar 85:97 zaudēja “Rūdupis”. Šovakar BK “Ventspils” Viļņā tiksies ar “Lietuvos Rytas”. BBL Izaicinājuma kausa izcīņas fināla pirmajā spēlē Igaunijā Rakveres “Tarvas” zaudēja Panevēžas “Lietkalbelis” (74:89), Juris Umbraško 19, Rinalds Sirsniņš 16+10 AB, Kaspars Cipruss 12. Atbildes spēle 27. martā Panevēžā. NBA Goldensteitas “Warriors” Ņūorleānā uzvarēja “Hornets” (101:92), Andris Biedriņš savainojuma dēļ palika malā.

Turcijas čempionāta ceturtdaļfināla pirmajā spēlē Stambulas “Fenerbahce” pārspēja Antaljas “Homend Belediyese” (86:68), Zane Tamane (12,5 min) 2 (3/1)+2 AB, Elīna Babkina nepiedalījās.

BASKETBOLS

LBL ČEMPIONĀTS

“Liepājas lauvas” – BK “Valmiera” 91:60 (18:10, 45:22, 66:43), Meijo 24, Timma 15, Kravčenko 12, Bricis 10; Lukass 24, Ziediņš 13, Virsis 8.

Turnīrā: 1. BK “Ventspils” (13-0), 2. “VEF Rīga” (12-1), 3. “Liepājas lauvas” (15-8), 4. BK “Valmiera” (13-12), 5. “Latvijas Universitāte” (11-12), 6. BK “Jelgava” (10-15), 7. “BA Turība” (9-15), 8. “Jūrmala/Fēnikss” (8-16), 9. Latvijas U-18 izlase (1-13).