Mobilā versija
+4.2°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
7. oktobris, 2014
Drukāt

Liepājā izbūvē jaunu ietvi un veloceļa posmu

Foto: Aigars ŠtālsFoto: Aigars Štāls

Jaunais veloceļš un gājēju ietve Cukura ielas kreisajā pusē virzienā uz Karostu.

Liepājas Būvvaldes pieņemšanas komisija septembra beigās ekspluatācijā pieņēmusi izbūvēto ietvi un veloceļa posmu Cukura ielā – no Grīzupes līdz Ģenerāļa Baloža ielai virzienā uz Karaostu.

Kā informē Liepājas pilsētas pašvaldībā, komisija atzina, ka visas būves elementi uzbūvēti, samontēti, pārbaudīti un derīgi ekspluatācijai.

Minētajā posmā ir izbūvēta betona bruģakmens ietve, veloceļš ar asfalta segumu, betona ceļa apmales, uzstādītas četras ceļu satiksmes zīmes un četras veloceļa piktogrammas.

Šajā būvobjektā darbi sākti šā gada jūnijā. Būvdarbu ģenerāluzņēmējs SIA “Aizputes ceļinieks”, būvprojekta autors SIA “Firma L4”, bet pasūtītājs – Liepājas pilsētas pašvaldība.

Būvniecības kopējās izmaksas ir 116 575,77 eiro (ieskaitot PVN). Veikto būvdarbu garantija ir pieci gadi.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (63)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+