Mobilā versija
+4.0°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
7. oktobris, 2014
Drukāt

Liepājā izbūvē jaunu ietvi un veloceļa posmu

Foto: Aigars ŠtālsFoto: Aigars Štāls

Jaunais veloceļš un gājēju ietve Cukura ielas kreisajā pusē virzienā uz Karostu.

Liepājas Būvvaldes pieņemšanas komisija septembra beigās ekspluatācijā pieņēmusi izbūvēto ietvi un veloceļa posmu Cukura ielā – no Grīzupes līdz Ģenerāļa Baloža ielai virzienā uz Karaostu.

Kā informē Liepājas pilsētas pašvaldībā, komisija atzina, ka visas būves elementi uzbūvēti, samontēti, pārbaudīti un derīgi ekspluatācijai.

Minētajā posmā ir izbūvēta betona bruģakmens ietve, veloceļš ar asfalta segumu, betona ceļa apmales, uzstādītas četras ceļu satiksmes zīmes un četras veloceļa piktogrammas.

Šajā būvobjektā darbi sākti šā gada jūnijā. Būvdarbu ģenerāluzņēmējs SIA “Aizputes ceļinieks”, būvprojekta autors SIA “Firma L4”, bet pasūtītājs – Liepājas pilsētas pašvaldība.

Būvniecības kopējās izmaksas ir 116 575,77 eiro (ieskaitot PVN). Veikto būvdarbu garantija ir pieci gadi.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (16)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (7)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+