×
Mobilā versija
+14.0°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
22. septembris, 2015
Drukāt

Nežēlīgs suņa nomocītājs Liepājā joprojām meklēšanā (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs foto

Jau trīs ar pusi gadus strupceļā atrodas kriminālprocess, kurā par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvnieku, kāpēc tas gājis bojā, apsūdzēts Otto Polis, vēsta portāls “www.liepajniekiem.lv”.

Apsūdzētais tiesvedības laikā pazuda no tiesas redzesloka, tiesvedību apturēja, izsludinot viņa meklēšanu, policija apgalvo, ka darbs pie tā notiek, bet rezultāta pagaidām nav. “Kurzemes Vārda” rīcībā ir informācija, ka apsūdzētais varētu būt Čehijā, taču policijā apgalvo, ka šī informācija nav tik precīza, lai vīrieti izsludinātu starptautiskā meklēšanā.

Noziegums, par kura izdarīšanu apsūdzēts tolaik 18 gadu vecais Otto, norisinājās 2010. gada 5. augusta naktī kādā dzīvoklī daudzdzīvokļu mājā Turaidas ielā 3, Karostā. Iepriekšējā vakarā puisis bija savācis savā dzīvoklī kucīti Bertu, kas Karostā ilgstoši klaiņoja un par kuru apkārtējo māju ļaudis par viņu rūpējās. Draugam, kurš tonakt palika pie Otto, puisis teicis, ka paņems dzīvnieku līdzi, lai pabarotu.

Vakarā, kā tiesā liecināja Otto draugs, abi puiši iedzēruši alu un viņš devies gulēt, kad pēc laika izdzirdējis Bertas smilkstienus. Tobrīd nodomājis – varbūt Otto tumsā tai uzminis uz kājas. Kad draugs pamodies otrreiz un devies uz tualeti, viņš pavēries Otto istabā un ieraudzījis briesmīgu skatu – Otto bija uzgūlies Bertai virsū, apsedzies ar segu un izpildīja dzimumaktam līdzīgas kustības.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. es tadu soditu un ne pajokam lopu!

  2. Es sitaadu meergli nosautu,vai nogriestu mantu……………………………………………

Draugiem Facebook Twitter Google+