Latvijā
Novados

Liepājā jaunietis uz gājēju pārejas notriec zēnu0

Foto: Pixabay.com

Aizvadītās nedēļas izskaņā Liepājā noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā jaunietis ar transportlīdzekli “Aixam Citys” uz gājēju pārejas notriecis zēnu, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Signe Šteinberga.

19.oktobrī 2001.gadā dzimis jaunietis, vadot transportlīdzekli “Aixam Citys”, Liepājā, Ventas ielas krustojumā ar Kandavas ielu, nesagaidot luksofora zaļo signālu, kas ļauj braukt taisni un pa labi, brauca taisni uz Uliha ielas pusi un

uzbrauca virsū 2009.gadā dzimušam zēnam, kurš šķērsoja Klaipēdas ielu pie regulējamas gājēju pārejas pie zaļā luksofora signāla.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests informēja, ka cietušais zēns ar dažādām traumām sākotnēji ievietots Liepājas reģionālajā slimnīcā, bet vēlāk pārvests uz Rīgu. Par šo gadījumu sākts kriminālprocess.

Saistītie raksti

Savukārt 20.oktobrī Liepājā, Raiņa ielā, uz gājēju pārejas automašīnas 1995.gadā dzimusi “Hyundai i20” vadītāja uzbrauca 2004.gadā dzimušai jaunietei, kura brauca ar velosipēdu. Cietusī velosipēdiste nogādāta slimnīcā, bet vēlāk devusies mājās, kur turpinās ārstēšanos.

Kā skaidroja Šteinberga, policija šonedēļ turpina pastiprinātā režīmā patrulēt pie gājēju pārejām, lai novērstu šāda veida negadījumus.

LA.lv