×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
31. marts, 2015
Drukāt

Liepājā Lieldienās pirmoreiz notiks dekoratīvo dzīvnieku izstāde

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 4. aprīlī, plkst. 10 – 17 Rožu laukumā Liepājā norisināsies ikgadējais mājražotāju un amatnieku Lieldienu tirdziņš, bet plkst. 11 – 17 Liepājas Latviešu biedrības (LLB) namā – dekoratīvo dzīvnieku izstāde, kas Liepājā notiks pirmo reizi, LA.lv uzzināja LLB.

Ģimenes ar bērniem un citi dzīvnieku mīļotāji Biedrības nama foajē varēs apskatīt dekoratīvos un pasta baložus, vistas, trušus un vēl dažādus citus dekoratīvos mājdzīvniekus. Izstādē piedalīsies Lietuvas dekoratīvo putnu audzēšanas asociācijas vadītājs Arturas Kondrotas, Palangas baložu audzētāju kluba vadītājs Reinoldas Liaudianskas, baložu audzētājs Rimantas Beneta, Latvijas sīkdzīvnieku biedrība “Trusis un citi”, kā arī Liepājas baložu audzētāju klubs, stāsta LLB kultūras darba menedžere Laura Giptere. Ieeja izstādē bez maksas.

Savukārt svētku tirdziņa sortimentā būs atrodami Latvijā ražoti sīrupi, mājas vīns, tēju maisījumi, veselīgi izstrādājumi no Latvijā audzētām ogām, kūpinātas zivis, visdažādākie konditorejas izstrādājumi, mājas sieri, kā arī garšvielas un citi gardumi. Tāpat tirdziņā varēs iegādāties dāvanas un suvenīrus no dzintara, ādas, sudraba, bronzas; koka un mīkstās rotaļlietas; suvenīrus ar Liepājas simboliku un personvārdiem; lina izstrādājumus, adījumus gan bērniem, gan pieaugušajiem; mūzikas ierakstus un citus produktus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+