×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
12. decembris, 2014
Drukāt

Liepājā meklētais Ojārs Pinsters atrasts miris (6)

Policijas fotoPolicijas foto

Valsts policijas (VP) Liepājā meklētais Ojārs Pinsters piektdien atrasts miris, portālam “liepajniekiem.lv” apstiprinājis viens no vīrieša meklēšanā iesaistītajiem, viņa brāļadēls Kristaps Pinsters.

Jau vēstīts, ka Pinsters sestdien, 6. decembrī, pusdienas laikā izrakstījās no Liepājas reģionālās slimnīcas un devās nezināmā virzienā. Pirmdien, 8. decembrī, policija lūdza sabiedrības palīdzību vīrieša meklēšanā. Bez vēsts pazudušais vīrietis slimojis ar epilepsiju.

Ojārs Pinsters piektdienas pēcpusdienā atrasts miris Liepājā, netālu no Biznesa centra, Kapsēdes ielas apkārtnē netālu no purva.

Vīrieša ģimene neizprot medicīnas iestādes rīcību, pacientu dažas stundas pēc smagas epilepsijas lēkmes vienu palaižot mājās. Tikmēr slimnīcas pārstāve Indra Grase “liepajniekiem.lv” skaidrojusi, ka vīrietim veikti vispusīgi izmeklējumi. Pēc saņemtās terapijas pacients juties labi un izteicis vēlmi doties mājās.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Kas Latvijas valdībai būtu par jauku dzīvi, ja visi pensionāri būtu apzinīgi un savlaicīgi paši nomirtu — varētu iekasēt nodokļus, bet pensijas nebūtu jāmaksā.

  2. Slimnīcai attaisnojuma nav!

  3. Kad valsts veselības aprūpes politika nespiedīs slimnīcas samazināt gultas dienu skaitu (t.i.- slimnieku nevis maksimāli efektīvi izmeklēt un izārstēt (kad tas ir iespējams, bet ne epilepsijas gadījumā) nevis minimāli izmeklēt un formāli apārstēt), tad arī pacientus nemetīs nakts vidū ārā, bet bomzīšiem un profesionāliem alkoholikiem tai pat laikā uz normālo pacientu rēkina taisīs dārgās kompjūtertomogrāfijas vienu pēc otras bez vajadzības!

  4. Rīgā ,Stradiņa slimnīcā arī palaida mājā slimu,kuru pēc tam atrada turpat slimnīcas teritorijā iekritušu pagrabā un mirušu.

  5. Latvijā cilvēka dzīvībai nekādas vērtības,kur tik bezatbildīgas medicīnas iestādes: VIŅIEM TAČU BŪTU JĀNES ATBILDĪBA PAR PACIENTIEM…..
    Līdzjūtība piederīgajiem……………

  6. Šāds nobeigums stāstam ”ārstēšanās Liepājas reģionālajā slimnīcā” nav ne pirmais, ne vienīgais…

Draugiem Facebook Twitter Google+