×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
9. augusts, 2013
Drukāt

Liepājā nerimst telefonkrāpnieku aktivitātes

LETALETA

Liepājā nerimst telefonkrapnieku aktivitātes – vakar sešos dzīvokļos dažādās pilsētas vietās vecāka gadagājuma cilvēki saņēmuši telefona zvanus no krāpniekiem, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību jautājumos Signe Šteinberga.

Visos gadījumos meli bijuši identiski – iedzīvotājiem apgalvots, ka kāds viņu tuvinieks cietis avārijā un steidzami vajadzīga nauda. Šajā reizē krāpnieki prasījuši pat konkrētu summu – 6000 latu.

Par laimi šoreiz iedzīvotāji reaģējuši adekvāti, pārtraucot sarunu un nekavējoties informējot policiju.

Par krāpšanas upuriem krāpnieki izraugās vecāka gadagājuma, lielākoties krievu tautības cilvēkus un zvana tikai uz fiksētajiem tālruņa numuriem.

“Atgādinām, ka, saņemot šāda vai līdzīga rakstura zvanu, protams, nav jāmaksā prasītā summa, bet gan nekavējoties jāsazinās ar policiju un jāinformē par notikušo, zvanot pa tālruni 63404602, 110 vai vēršoties personīgi tuvākajā policijas iecirknī. Lai pārliecinātos, ka bažām par tuvā cilvēka dzīvību un veselību nav pamata, ieteicams piezvanīt viņam pašam. Gadījumos, kad patiešām ir notikusi nelaime, policijas darbinieki nekad nelūdz naudu,” norādīja Šteinberga.

Jau ziņots, ka pirms dažām dienām Liepājā tika reģistrēts kārtējais telefonkrāpšanas gadījums – kāds vīrietis no sirmgalves izkrāpis vairākus simtus latu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+