Mobilā versija
+17.7°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
12. novembris, 2015
Drukāt

Liepājā netālu no jaunās koncertzāles atklās vides objektu “Skaņu strops” (1)

Foto: Liepaja.lvFoto: Liepaja.lv

17. novembrī plkst.13 Liepājā, Lielās ielas un Jūras ielas skvērā, tiks atklāts vides dizaina objekts “Skaņu strops”.

“Skaņu strops” kalpos gan kā košs un pamanāms vides elements, gan kā vējā sanoša norāde uz jauno Liepājas koncertzāli “Lielais dzintars”, aģentūru LETA informēja SIA “Lielais dzintars” sabiedrisko attiecību speciāliste Elizabete Hartmane.

Vienlaikus vides objekts būs satikšanās vieta ar bezvadu interneta pieeju. Iedvesmojoties no dabā veidota bišu stropa, objekts risināts kā stiepļu vijums koši oranžā krāsā jeb kā sapinušies interneta optiskie vadi.

Objektu projektējis un izgatavojis mākslinieks Kristaps Štobis, bet finansējis uzņēmums “Lattelecom”. Vides objekts tapis arī sadarbībā ar Liepājas domi un koncertzāli “Lielais dzintars”.

“Skaņu stropa” atklāšanā piedalīsies mākslinieks Kristaps Štobis, SIA “Lattelecom” valdes priekšsēdētājs un izpilddirektors Juris Gulbis, Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks (Liepājas partija) un SIA “Lielais dzintars” valdes locekle Baiba Bože.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. 17. novembrī nevis 7.

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (9)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+