Mobilā versija
Brīdinājums -2.5°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
12. novembris, 2015
Drukāt

Liepājā netālu no jaunās koncertzāles atklās vides objektu “Skaņu strops” (1)

Foto: Liepaja.lvFoto: Liepaja.lv

17. novembrī plkst.13 Liepājā, Lielās ielas un Jūras ielas skvērā, tiks atklāts vides dizaina objekts “Skaņu strops”.

“Skaņu strops” kalpos gan kā košs un pamanāms vides elements, gan kā vējā sanoša norāde uz jauno Liepājas koncertzāli “Lielais dzintars”, aģentūru LETA informēja SIA “Lielais dzintars” sabiedrisko attiecību speciāliste Elizabete Hartmane.

Vienlaikus vides objekts būs satikšanās vieta ar bezvadu interneta pieeju. Iedvesmojoties no dabā veidota bišu stropa, objekts risināts kā stiepļu vijums koši oranžā krāsā jeb kā sapinušies interneta optiskie vadi.

Objektu projektējis un izgatavojis mākslinieks Kristaps Štobis, bet finansējis uzņēmums “Lattelecom”. Vides objekts tapis arī sadarbībā ar Liepājas domi un koncertzāli “Lielais dzintars”.

“Skaņu stropa” atklāšanā piedalīsies mākslinieks Kristaps Štobis, SIA “Lattelecom” valdes priekšsēdētājs un izpilddirektors Juris Gulbis, Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks (Liepājas partija) un SIA “Lielais dzintars” valdes locekle Baiba Bože.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. 17. novembrī nevis 7.

Vējonis ar Lavrovu tikai sasveicināsLatvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis nupat notikušajā Minhenes drošības konferencē sēdējis plecu pie pleca ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu. Vai tā ir tikai nejaušība, un ko abas amatpersonas runājušas?
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+