Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
12. novembris, 2015
Drukāt

Liepājā netālu no jaunās koncertzāles atklās vides objektu “Skaņu strops” (1)

Foto: Liepaja.lvFoto: Liepaja.lv

17. novembrī plkst.13 Liepājā, Lielās ielas un Jūras ielas skvērā, tiks atklāts vides dizaina objekts “Skaņu strops”.

“Skaņu strops” kalpos gan kā košs un pamanāms vides elements, gan kā vējā sanoša norāde uz jauno Liepājas koncertzāli “Lielais dzintars”, aģentūru LETA informēja SIA “Lielais dzintars” sabiedrisko attiecību speciāliste Elizabete Hartmane.

Vienlaikus vides objekts būs satikšanās vieta ar bezvadu interneta pieeju. Iedvesmojoties no dabā veidota bišu stropa, objekts risināts kā stiepļu vijums koši oranžā krāsā jeb kā sapinušies interneta optiskie vadi.

Objektu projektējis un izgatavojis mākslinieks Kristaps Štobis, bet finansējis uzņēmums “Lattelecom”. Vides objekts tapis arī sadarbībā ar Liepājas domi un koncertzāli “Lielais dzintars”.

“Skaņu stropa” atklāšanā piedalīsies mākslinieks Kristaps Štobis, SIA “Lattelecom” valdes priekšsēdētājs un izpilddirektors Juris Gulbis, Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks (Liepājas partija) un SIA “Lielais dzintars” valdes locekle Baiba Bože.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. 17. novembrī nevis 7.

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+