×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
3. novembris, 2014
Drukāt

Liepājā nodod ekspluatācijā atjaunoto bērnudārzu “Pienenīte”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Bērnudārzs "Pienenīte".

Liepājas pilsētas būvvaldes komisija pirmdien pieņēma ekspluatācijā ar Eiropas Savienības atbalstu renovēto pirmsskolas izglītības iestādi “Pienenīte” Karostā, informē Liepājas pilsētas pašvaldības pārstāve Gunta Jākobsone.

Bērnudārza renovācijas laikā uzbūvēta jauna ēka ar 120 vietām, pārejas galerija, siltināta un renovēta esošā ēka.  Abām bērnudārza ēkām ierīkotas jaunas iekšējās komunikācijas – ūdensvads, kanalizācija, elektrība, apkures un ventilācijas sistēmas. Uzbūvēts arī jauns žogs, renovēta saimniecības ēka, atjaunotas lapenes, izveidoti un nobruģēti celiņi. Jaunajā sporta laukumā ir ieklāts mīkstais gumijas segums.

Projekta kopējās izmaksas ir ap 1,7 miljoniem eiro, tostarp Eiropas reģionālā attīstības fonda finansējums un valsts budžeta dotācija.

SIA “UPTK” objektu nodeva gandrīz mēnesi pirms plānotā būvniecības beigu termiņa – 30. novembra. Jau šī mēneša beigās plānots sākt bērnu uzņemšanu. Personāls pakāpeniski sāka darbu no 20.oktobra, šobrīd iestādes telpas tiek tīrītas un iekārtotas.

PII “Pienenīte” pirms rekonstrukcijas bija izvietota trīs ēkās, kas nodotas ekspluatācijā 1950. gadā. Līdz renovācijas pabeigšanai bērnudārza “Pienenīte” audzēkņi izvietoti Liepājas 3.pamatskolā un citās Liepājas pirmsskolas izglītības iestādēs.

Atjaunotajā bērnudārzā darbosies divas grupiņas bērniem no pusotra līdz trim gadiem, kā arī piecas grupas bērniem no trim līdz septiņiem gadiem. Kopumā bērnudārzā būs 156 vietas – tas ir par 96 vietām vairāk nekā pirms rekonstrukcijas sākšanas. Izveidotas arī deviņas jaunas darba vietas.

Projektēšanu un autoruzraudzību veica SIA “Būvprojektu vadība” no Rīgas. Par projekta būvuzraudzību atbildēja SIA “Komunālā pārvalde”, projekta vadību veica Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+