×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
28. jūlijs, 2014
Drukāt

Liepājā notiks Starptautiskais ielu teātra festivāls “Zeme.Debess.Jūra”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Liepājā, Rožu laukumā, 1. un 2. augustā norisināsies VIII Starptautiskais ielu teātra festivāls “Zeme.Debess.Jūra”.

Profesionālu teātra mākslu varēs baudīt ikviens liepājnieks un pilsētas viesis. Festivāls ir bez ieejas maksas un bez valodas barjeras, tādēļ ir saprotams ikkatram, pastāstīja pasākuma rīkotāji.

1.augustā, pasākuma atklāšanas vakarā pulksten 20:30, uzstāsies mākslinieki no Rīgas cirka, tostarp arī unikālā ekvilibristu grupa “Markins” un Šveices cirka mākslinieku duets “Duo Soleva” kopā ar  saviem turpat astoņas tonnas smagajiem audzēkņiem.

Visa vakara gaitā skatītājus izklaidēs mākslinieki no Lietuvas, Latvijas, Austrālijas un vairāki mākslinieki no Itālijas. Svētkos neiztiksim arī bez liepājnieku iemīļotām dziesmās un to izpildītājiem. Festivāla pirmo dienu noslēgs uguns šova trupa no Lietuvas “Ugnies valdovai”, kur šova laikā skatītāji redzēs ne tikai tradicionālos faķīru rīkus, bet arī degošus, milzīgus kubus, zvaigznes un dzirksteļu lietu.

2.augustā pasākums atsāksies pulksten 12:00, daudzveidīgajā programmā uzstāsies vairāki mākslinieki no Itālijas, piemēram, ielu mākslinieku duets “I4 Elementi”, kuri pārsteigs ar divus metrus lieliem ziepju burbuļiem un žonglēšanu ar lāpām jautras, ritmiskas mūzikas pavadībā.

Komiķis Otto il Bassotto izlīdīs no milzu balona, bet ielu mākslinieks Mc Fois uzjautrinās ar smagnēju baletu un iesaistīs skatītājus. Klauns un humorists Dan le Man no Austrālijas savā izrādē ar muti veiksmīgi žonglēs pingponga bumbiņas.

Par pozitīvu atmosfēru gādās dzīvā skulptūra Didža Grundmaņa izpildījumā un džezisku noskaņu radīs saksofonists Alex (Latvija).

Festivāla norises laikā darbosies arī radošās darbnīcas bērniem, sejas apgleznošana un dažādi interesanti tēli publikā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+