Latvijā
Kriminālziņas

Liepājā pārbiedē farmaceiti un nozog naudu0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – LETA/Ieva Čīka

Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas Liepājā šo trešdien, 21.marta vakarā kādā aptiekā par zādzību aizturēja agresīvu vīrieti, kurš, iespējams, atradās apreibinošo vielu ietekmē, portālam “La.lv” pavēstīja VP Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Signe Šteinberga.

Ap plkst.18:55 policijā tika saņemta informācija, ka aptiekā Talsu ielā atrodas agresīvi noskaņots vīrietis. Viņš izturējies rupji, neadekvāti un ar savu uzvedību pārbiedējis farmaceiti, kura saukusi pēc palīdzības līdzcilvēkus. Kāds vīrietis atsaucies un uzkavējies notikuma vietā līdz brīdim, kad ieradās policija.

Policijas patruļdienesta darbiniekiem ierodoties notikuma vietā, tika noskaidrots, ka vīrietis no kases nozadzis naudu. Persona aizturēta, ir nozīmēta medicīniskā pārbaude, lai noskaidrotu, vai viņš atradies narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē.

Saistītie raksti

Par notikušo uzsākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana. Aizturētais, kurš dzimis 1982. gadā, jau iepriekš ir bijis vairākkārt tiesāts un pavisam nesen atbrīvojies no apcietinājuma.

Policija pateicas vīrietim, kurš atsaucās farmaceites palīgā saucienam un aicina viņu atsaukties, zvanot 110 vai 63404559!

LA.lv