Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
19. maijs, 2014
Drukāt

Liepājā paši mazākie sacentīsies rāpošanā

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē Bērnu aizsardzības dienā, 1.jūnijā, plkst. 10 ģimenes svētku “Lielmutis Fricis un Lielmute Marta” laikā risināsies mazuļu rāpošanas sacensības “Brašais rāpotājs”, bet plkst. 12 Rožu laukumā sāksies Lielā ratu parāde, kas noslēgsies Jūrmalas parkā, informē pašvaldībā.

“Brašais rāpotājs” būs atraktīvas sacensības pašiem mazākajiem, kuri jau rāpo, bet vēl nestaigā. Ģimeņu centrs “Liepa” aicina pieteikties sacensībām līdz 28. maijam, sūtot pieteikumu uz e-pastu “brasaisrapotajs2014@gmail.com”, norādot mazuļa vārdu, uzvārdu, vecumu, vecāku kontaktinformāciju un īsu aprakstu par brašo rāpotāju, pieminot arī, cik ilgu laiku bērns rāpo.

Brašajiem rāpotājiem būs jāpieveic desmit metru distance. Kā pamudināt mazo kustēties vajadzīgajā virzienā un sasniegt finiša līniju – tas būs vecāku un līdzjutēju ziņā.

Pirms pasākuma un tā laikā par publikas izklaidēšanu un iepriecināšanu rūpēsies “Yamaha” skolas pasniedzējas un audzēkņi.

Pasākumu atbalsta veikals “K-rauta”, balvas “Brašākai rāpotājai” un “Brašākam rāpotājam” nodrošina TN “Kurzeme” un “Māmiņu klubs”.

Lielā ratu parāde virzīsies caur pilsētas ielām līdz Jūrmalas parkam. Reģistrēšanās parādei no plkst. 11.30. Pasākuma rīkotāji aicina padomāt par izpušķotiem ratiem un interesantiem tērpiem. Skaistākiem un atraktīvākiem gājiena dalībniekiem būs dāvanas no “Huggies” un “Venden”.

Pasākumus organizē Ģimeņu centrs “Liepa” sadarbībā ar Liepājas Kultūras pārvaldi.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+